Vatan Şaşmaz'a büyük ayıp

Geçtiğimiz ayın son günlerinde eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın anısına büyük saygısızlık yapıldı.

Vatan Şaşmaz'a büyük ayıp

İstanbul Beşiktaş’ta bir otelde Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın çektiği ‘doğrudan satış’ ile ilgili reklam filmi bazı kanallar tarafından tekrar gösterilmeye başlandı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edilen reklama tepki gösterildi.

Ağustos ayında ay eski manken Filiz Aker tarafından Beşiktaş'ta bir otelde silahla vurularak öldürülen oyuncu, sunucu Vatan Şaşmaz'ın "doğrudan satış" ile ilgili çektiği reklam filmi vefatından sonra tekrar yayına alındı.

Ölüm üzerinden kazanç sağlamaya çalışan kanal yöneticilerine sosyal medyadan tepki geldi. Bazı kanallarda görülen reklam filmi, izleyiciler tarafından fark edildi.

Ailenin konuyla ilgili yasal işlem başlatıp başlatmayacağı henüz bilinmiyor.

vatannn

Bir otel odasında Filiz Aker, tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın, Çocuklar Duymasın'daki son sahnesi dizinin son ekrana gelen son bölümünde yayınlandı. Şaşmaz'ın "Ne olacak Fenerbahçe'nin hali" son sözü oldu.

27 Ağustos'ta cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ın rol aldığı 'Çocuklar Duymasın' son pazar akşamı ekranlardaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Vatan Şaşmaz son kez izleyici karşısına çıktı. Şaşmaz'ı görenler gözyaşlarını tutamadı.

"NE OLACAK FENERBAHÇE'NİN HALİ?"

Şaşmaz'ın sahnelerinin yayınlandığı anlarda sosyal medya da ünlü sunucuyu konuştu. Vatan Şaşmaz'ın Dizideki son sözleri ise "Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali Haluk Abi" oldu...

İşte Vatan Şaşmaz'ın son sahneleri

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

1974 senesinde dünyaya gelen Vatan Şaşmaz aslen Çanakkalelidir.

Vatan Şaşmaz Çapa Ortaokulu, Şehremini Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden terktir. 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisine Engin karakteri ile oyunculuk hayatına adım atan Vatan Şaşmaz Magazin Gazetecileri Derneği tarafından en iyi erkek sunucu seçilmiştir.

Bir çok programın sunuculuğunu yapan Vatan Şaşmaz oyunculuk kariyerindede yine bir çok dizide rol almış son olarak yazarlığa adım atmış ve Öteki Yüzüm Gri isimli bir kitap yazmıştır.

VATAN_ŞAŞMAZ_1

Günümüzde birçok TV kanalındaki programlarda ve çeşitli organizasyonlarda sunuculuk yapan Vatan Şaşmaz, bir süre boyunca TRT Spor’da yayınlanan Taraftar Yarışıyor adlı programı sunmuştur.

Öte yandan bir süre boyunca da TVem kanalında yayınlanan Vatan Mutfağı adlı yemek programını sunmuştur.

Vatan Şaşmaz’ın rol aldığı projeler

2006 senesinde Aynı Çatı Altında
2005 senesinde Belalı Baldız : Konuk Oyuncu
2005 senesinde Çılgın Yuva : Ati karakterini oynamıştır
2004 senesinde Avrupa Yakası : Konuk Oyuncu
2002 senesinde Çocuklar Duymasın : Engin karakterini oynamıştır

14 Temmuz 2011 tarihinde İngiltere'de konsoloslukta Nurşen Kocayaş ile dünya evine giren Vatan Şaşmaz, Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi'nde 10 Ocak 2014 tarihinde anlaşmalı boşanma kararıyla 2,5 yıl süren evliliğinden tek celsede boşandı. Ardından 13 Eylül 2015 tarihinde Vatan Şaşmaz, bir yıldır birlikte olduğu mimar Yasemin Adalı ile evlendi.

27 AĞUSTOS 2017 TARİHİNDE ÖLDÜRÜLDÜ

Beşiktaş'ta ünlü bir otelde Vatan Şaşmaz, Filiz Aker tarafından vurularak öldürüldü. Aker daha sonra intihar etti. Şaşmaz'ın sırtından vurulduğu, Aker'in de başına ateş açarak intihar ettiği tespit edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Alllah rahme eylesin. İyi insandı Vatan Bey.. Komikti, sempatikti ve en en önemlisi insandı.. Çok üzüldüm duyunca keşke bu şekilde olmasaydı. Mekanın cennet olsun Abi..
yav allah rahmet eylesin...ama vatan da sütten çıkma ak kaşık değilmiş...sürekli sürekli bu bu konuyu gündem de tutup ölmüş insanların arkasından konuşturmayın bizi.....
Diğer Haberler