MAGAZİN

Yaprak Dökümü'nde büyük kaçış

"Bir daha eve hiç dönmeyeceğiz..."

Yaprak Dökümü'nde büyük kaçış

İşte bu hafta Yaprak Dökümü'nde yaşanacaklar:

Şevket'in masum olduğunu öğrenen Ali Rıza Bey, tüm çabalarına rağmen, bu gerçeği çevresindeki kimseye anlatmayı başaramaz. Ali Rıza Bey'in çaresiz çırpınışlarının altında yatan sebebi sadece Leyla fark etmektedir. Şevket'e verilen yirmi dört yıl hapis cezasının şoku herkesi derinden sarsmıştır. Oğuz'un, ağabeyini kurtaracağına inanan Leyla, yaşadığı hayal kırıklığı ve öfkeyle gerçeği itiraf etmeye karar verir. Oğuz'un Leyla'nın bu tehdidine karşılığı beklenmedik bir şekilde olur.
Anlaşmazlıklar su üstüne çıktıkça, Ali Sarper yeni bir Necla'yla tanışmaya başlamıştır. Hayatını düzene koymaya çalışan Fikret ise yeni evine taşınmak için hazırlıklarını tamamlarken, Tahsin'in de İstanbul'a taşınma kararı aldığını öğrenir.
Ferhunde'nin Şevket'in kimseyi öldüremeyeceğine dair inancı, bu olayın peşini bırakmamasını sağlar. Çevresindeki ipuçlarını birleştirmeye çalışan Ferhunde, yeni bilgilere ulaşacaktır. Seyfi'yle ilgili tüm defterleri kapattığını düşünen Oğuz'u ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

[

YAPRAK DÖKÜMÜ 161. BÖLÜM (FRAGMAN - VİDEO)](http://video.mynet.com/aloomaloo/Yaprak-Dokumu-161-Bolum/964542)

Ali Rıza Bey oğlunu kurtaramamanın acısını yaşarken, Hayriye Hanım'ın sitemleri ve kırıcı davranışlarıyla da yaralanmaktadır. Babasının, Oğuz'un evinde kalarak daha fazla üzülmesini ve kırılmasını istemeyen Ayşe, Ali Rıza Bey'le birlikte evden ayrılır. Ali Rıza Bey'in iradesi dışında başlayan bu süreç, koca çınara her şeye rağmen yeni bir umut olacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Yaprak dökümüne gökçe bahadırın sevgilisi Ali sunalda transfer olmuş haaahaaahaaaaa ) diziye fehriye evcenın sevgilisi seymen ağa özcan denızde taransfer olsun Bune yhaaa YAPRAK DÖKÜMÜNDE ortalık MANDRAYA DÖNMÜŞ :) BİZ dizi bitcek derken dizi habire transfer ediyo wala beni ali rıza beyın saf sevketi kurtaramaması degıl FATMAGÜL ŞİMDİ NE YAPICAK ONU MERAK EDYRUM haaahaaahaaaaa :)))
BU DIZI BAYDI ARTIK .
tugçe 19 bilmem ne kızım senin işin yok mu buralara yazı yazmaktan başka ne haber okusam altında senin yorumların yuh yani

İlginizi Çekebilir

Geri Dön