MAGAZİN

Yaprak Dökümün'de 'Pes' dedirten hata

Kanal D'nin uzadıkça uzayan ve nihayetinde bu sezon sonu final yapacak olan dizisi Yaprak Dökümü'nde Leyla'nın hamileliği ile ilgili hata izleyenlere 'bu kadarına da pes' dedirtti.

Yaprak Dökümün'de 'Pes' dedirten hata

Dizinin hatasını yine bir izleyici (Ömra Yılmaz) fark etti. Yılmaz, Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'a bir mail göndererek durumu izah etti. İşte Aytuğ'un köşesinde gündeme getirdiği o hata:

[

İŞTE LEYLA'NIN OLAYLI HAMİLELİĞİ!](http://birbak.mynet.com/galeri/yaprak-dokumu/101/169454)

14 AY SÜREN HAMİLELİK

Yaprak Dökümü'nde Leyla, kardeşi Necla evlenmeden önce hamile kalmıştı. Hatta geçmiş bölümlerin birinde kanama geçirdiğinde, annesi "Ayy, ne yapacağız, daha çok erkeeen" diye dövünüp durmuştu. Ama gelin görün ki, Necla ile eşi son bölümde 'birinci evlilik yıldönümlerini' kutladılar. Bu durumda bizim Leyla, hamileliğinde 14'üncü aya filan girmiş oluyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Ayyyyyyyyy çok güldüm,evet değilmi yaaaa.....Yapıştı çocuk:)) Zaten berbat bir dizi bu, dizide herkes donuk, normal insan tepkimeleri hiçbirinde yok, buz gibiler, en mutlu günlerinde bile kimse espri bile yapmıyorbuz gibiler. neyse bitiyorda herkes kurtuluyor. Bu arada gelicek yorumları az çok tahmin edebiliyorum, izleme, zorlamı izliyorsun vs.klasikler.... Merak etmeyin izlemiyorum reklam aralarındaki fragmanlardan konuyu anlıyabiliyorsun zaten.Bitsin de kurtulalım.... Dizi dediğin Öyle Bir Geçer Zaman ki......
ancak mantık hatalarını bulursunuz ayrıca tatili üç ay olarak saymanız çok saçma ben teknik hataları buluyorum örnek bihterin intihar sahnesinde ilk planda silah dizinin önünde daha sonra ikinci planda elinin önünde bunları bulun öyle gelin...
oğuz ve leyla henüz evli değiller ki daha önceki evlilik yıldönümleri olsa gerek o yüzden anormal bişey göremiyom..
Geri Dön