MAGAZİN

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman neden boşanıyor?

Türkücü Yavuz Bingöl ile şarkıcı Öykü Gürman 3 yıl aşk yaşayıp 4 Ağustos 2015'te dünya evine girmişti.8 ay birliktelik yaşayan ünlü çift yollarını ayırma kararı aldı. Öykü Gürman geçen hafta Yavuz Bingöl'e boşanma davası açtı.

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman neden boşanıyor?

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl düğünde 'Hoşgeldin' parçasını sahnede birlikte seslendirmişti.

Posta gazetesinde yer alana habere göre; Öykü Gürman, önceki gün şarkıcı arkadaşı Murat Evgin'le 'Kaderimsin' şarkısının klibinde kamera karşısına geçti.

Moralinin yerinde olduğu gözlenen Gürman'ın parmağındaki tektaş ve alyansı çıkardığı dikkatlerden kaçmadı.

Seyahatler bitmedi
Öykü Gürman gazetecilerin 'boşanma' sorulara cevap vermek istemedi. Ancak çiftin yakın çevresinden gelen haberlere göre ayrılık sebebi: Yavuz Bingöl geceleri sürekli dışarı çıkıyor, eve dönmek yerine kültür merkezinde kalıyordu. Hafta sonları da başta Kıbrıs'a olmak üzere sürekli seyahat ediyordu. Öykü Gürman'ın 'Eve yalnızca uyumak için geliyorsun, böyle evlilik olmaz' sözü bardağı taşıran son damla oldu. Yavuz Bingöl evi bir ay önce terk etti. Daha önce 2 evlilik yapan Yavuz Bingöl'ün bir de kızı var.

YAKIN ZAMANDA BOŞANAN 10 ÜNLÜ ÇİFT

1-SEDA GÜVEN-KEREMCEM

2014 yılında muhteşem bir düğünle dünyaevine giren oyuncu Seda Güven ile Şarkıcı Keremcem Paris'te nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü çiftin evlilikleri uzun sürmedi. Keremcem ve Seda Güven 21 Ağustos 2015'te boşandı.


Çift ayrılık kararlarını ise baın açıklaması ile duyurmuştu:

"Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz."

2-ECE ERKEN-SERKAN UÇAR

Yine hüzünlü bir boşanma davası. Yakından tanıdığım bir isim Ece Erken. 2014 yılında sürpriz bir kararla dünya evine girmişti Serkan Uçar ile. Ancak onlarında hikayeleri yarım kaldı ve 21 Ekim 2015'de Çağlayan adliyesinde biraraya gelerek tek celsede boşandılar.


Ünlü çiftin bu evlilikten Eymen adında bir oğlu var.

3-NAZLI ÇELİK-SERDAR BİLGİLİ

14 Şubat aşkın zamanı diyerek evlilik kararı almışlardı Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili. Ama aşkları kısa sürdü ve onlarda 6 aylık birlikteliğin ardından anlaşmalı olarak tek celsede boşanmışlardı.

İşadamı Serdar Bilgili ile haber spikeri Nazlı Çelik, 2014 yılının son aylarında aşk yaşamaya başlamış, 14 Şubat 2015 Sevgililer Günü'nde de İspanya'nın başkenti Madrid'de evlenmişti.

Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'ten önce Fransız model Amelie Latournald ile birlikteydi. Bilgili ve Latournald'ın 2,5 yaşında Ali adında bir oğulları var.

4-NAZ ELMAS-EMRE KIRAMER

Hızlı bir tanışma, biraz aşk ve hüzünlü bir ayrılık. Tabiki Naz Elmas ve Emre Kıramer çiftinden bahsediyoruz. Çift 2014 yılını 2015 yılına başlayan gece Kıramer'in Kuruçeşme'deki bir evinde aileler ve yakın dostlarının huzurunda nikah defterine imza atmıştı.Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemiş, Beykoz adliyesinde görülen davada anlaşmalı olarak boşanmışlardı.

Naz Elmas boşanmanın ardından yaptığı açıklamada "Farklı hayat görüşleri nedeniyle sürdüremeyeceğimizi anladığımız evliliğimizi, birlikte verdiğimiz boşanma kararıyla bugün sona erdirdik…" demişti.

5-AYŞE KAYA-TEOMAN

Evlilikler tek celsede bitebiliyor ama 12 yıllık bir arkadaşlık için henüz tek celselik bir durum çıkmadı. Zira yıllarca süren arkadaşlığın ardından 30 Aralık 2012'de nikâh masasına oturan Teoman ve Ayşe'nin utluluğu uzun sürmedi. Kaya çiftinin Zeyno adında bir kızları dünyaya geldi. Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmedi ve 2 yıllık evliliklerini karşılıklı anlaşma ile sonlandırdılar.

6-ÖZGE BORAK-ATA DEMİRER

Komedyen Ata Demirer 'Eyyvah Eyvah' filmindeki rol arkadaşı Özge Borak'la 2012 yılında evlenmişti. Ancak çiftin mutluluğu 2014 yılına kadar sürmüştü. Sürpriz ayrılık kararlarıyla herkesi şoke eden çift, birbirlerinden tazminat, nafaka, mal paylaşımı talebinde bulunmamıştı.

7-ÇAĞLA ŞIKEL-EMRE ALTUĞ

Belki de boşanan ünlüler arasında en çok onların aşkları konuşuldu,yazıldı,çizildi. Eee. kolay değil. 7 yıllık evlilikten bahsediyoruz. Geçtiğimiz yıl ocak ayında evliliklerini sonlandıran ünlü çift Beykoz adliyesine birlikte gelmiş, yine boşandıktan sonra aynı araçla adliyeden ayrılmışlardı.

Mahkeme, 7 yıllık evli olan çiftin çocuklarının velayetini ise Çağla Şikel'e vermişti.

8-NUR FETTAHOĞLU-LEVENT VEZİROĞLU

Şu aralar Filinti dizisinde Süreyya karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu'da boşanan ünlüler kervanında yerini alan isimlerden.

35 yaşındaki Nur Fettahoğlu ile 48 yaşındaki Levent Veziroğlu 2015 yılının başlarında anlaşmalı olarak boşanmışlardı.

9-FERYAL GÜLMAN-KEMAL GÜLMAN

Hatrı sayılır bir milyoner Kemal Gülman ile evli olan Cemiyet dünyasının renkli ismi Feryal Gülman, eşinin kendisini başkasıyla aldattığı iddiasıyla 200 milyon liralık tazminat davası açarak boşanma yoluna doğru girmişlerdi. Bir dönem "En zengin 100 Türk" listesinde yer alan Gülman Group'un CEO'su Kemal Gülman eşine kendisine kötü muamele ettiği gerekçesiyle açtığı 500 bin liralık tazminat davasıyla karşılık vermişti.

Türk Medeni Kanunu'nun 166'ncı maddesinde yer alan "evlilik birliğinin temelinden sarsılması" maddesi uyarınca 26 Haziran 2015 yılında çiftin boşanmalarına karar verilmişti.

10-ASLI ENVER-BİRKAN SOKULLU

Şu aralar pop yıldızı Murat Boz ile beraber olan Aslı Enver 2012 yılında nikah masasına oturmuştu oyuncu Birkan Sokullu ile.

Üç yıl evli kalan çift 28 Ağustos 2015 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmışlardı. Enver'in avukatı, yaptığı açıklamada "Böylesinin kendileri için daha iyi olduğuna karar verdiler" demişti.

Aslı Enver ile Birkan Sokullu, 2012 yılında Bahçeköy Event Garden'da evlenmiş, düğün sonrası da balayı için Tayland'ın Phuket Adası'na gitmişti.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler