MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeni dizi Babamın Günahları'nın 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

Star TV'de yayınlanacak olan Babamın Günahları dizisinden yeni fragman yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve Mustafa Uğurlu'nun rol aldığı Babamın Günahları yakında Star TV'de başlıyor!

Yeni dizi Babamın Günahları'nın 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

Star TV'de yayınlanacak olan Babamın Günahları dizisi, aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği “Babamın Günahları”, oyuncu kadrosuyla da oldukça iddialı geliyor…Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alırken, ikiliye Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor.

babamin-gunahlari-mustafa-ugurlu

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı

babamin-gunahlari-dizisi

Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, ilik nakli için yaralanmaması gerekmektedir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrendiği gün ise Ozan kendini yine işlemediği bir cinayetin faili olarak bulur. Fakat bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler