HABER

Yeni tanıştığınız bir kızla nasıl buluşursunuz?

İnternetten tanıştığı kızla buluşmak için çarşaf giyip cami önüne gelen adam, şüpheli hareketleri sonrasında polis tarafından yakalandı.

Olay, saat 10.40’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kumru ilçe nüfusuna kayıtlı olduğu iddia edilen bir erkek, Hükümet Caddesi’nde bulunan Büyükcami etrafında dolaşarak şüphe çekti.

İnternetten tanıştığı bir kızla görüşmek üzere Ünye’ye geldiği iddia edilen şüpheli, polis ekiplerinin takibine takıldı.

Güvenlik kameralarından elinde bir poşet olduğu ve sık sık telefon görüşmesi yaptığı anlaşılan şüpheli, polisin bir anlık müdahalesi ile kıskıvrak yakalandı. Yere yatırılarak önce çarşafının çıkarıldığı ve daha sonra üzerinin arandığı şüpheli, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

CANLI BOMBA PANİĞİ

Meraklı gözlerle emniyet güçlerinin şüpheliyi yakalamasını izleyen vatandaşlar ise Ünye caddelerinde çarşaflı bir erkeğin dolaşmasını "canlı bomba var" diye yorumladı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
TÜRKİYE CUMHURİYETİ N DE KARA ÇARŞAF KESİNLİKLE YASAKLANMALIDIR. HELEDE TERÖR ÖRGÜTLERİNİN, MİLİTANLARIN ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZDİĞİ ŞU DÖNEMDE. YORUMU YANLIŞ ANLAYACAK ARKADAŞLARA DA ŞİMDİDEN SÖYLEYEYİM KAPALI OLMAYA ASLA KARŞI DEĞİLİM AMA KAPALI OLMANIN KARA ÇARŞAF DIŞINDA BİN TÜRLÜ YOLU VAR.
@neydebirnefes Hadi oradan densiz.Onlarca askerimizi polisimisi şehit edenler karaçarşaflımıydı?Elinize fırsat geçesiye müslümanlara saldırıyorsunuz.Ayrıca kapalı olmaya karşı olsan ne yazar.Kapanmayı emreden yüce Allah.Dolayısı ile onun nereden ve nasıl vuracağı belli olmaz.
Çarşafı yasaklayan zihniyetin bir bildiği vardı ki yasakladı.
Kadınlar tecavüz etmesin diye çarşaf gitmiş. Kadınlar bu yüzden giymiyor mu zaten.
Geri Dön