Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  “Yeterince iyi değilsiniz” diyerek anne ve babasını düğüne davet etmedi! Ebeveynlerinin intikamı sert oldu

  Bir anne ve baba, oğullarının kendisini "utandırdıkları" için düğününde istemediğini söyledikten sonra kira ödemeden yaşamasına izin verdikleri evi satmaya karar verdi. Sosyal medyada olay geniş yankı uyandırırken kullanıcılar damada tepki gösterdi.

  Sosyal medyada ismi açıklanmak istemeyen bir anne ve baba, oğullarının kendilerine düğününe davet etmediğini itiraf etti. Bir aile yemeği sırasında oğullarının müstakbel eşini utandıracakları için anne ve babasının düğüne katılmamasını söylemesi üzerine ebeveynler büyük bir üzüntü yaşadı. Çocuklarının davranışını kabalık olarak niteleyen aile, oğlu ve gelinlerinin kira ödemeden oturması için aldıkları evi satmaya karar verdi. Anne, “Yeni hayatında bizi istemediğine göre bizim hayatımızda da ona yer yok” dedi.

  “EVDEN ÇIKMALARINI SÖYLEDİK”

  Karısı ve kendisinin oğullarının üniversite eğitimini tamamladıktan sonra tek başına yaşayabilmesi için ikinci bir ev satın aldığını dile getiren baba, “Mülk üzerindeki bütün bakım ve vergi ödemelerini hala ben yapıyorum. Oğlum üniversiteyi bitirdikten sonra burada oturmaya başladı. Bize hiçbir zaman kira ödemedi ve düğünden sonrada karısıyla birlikte bu evde kira ödemeden oturmaya devam edecekti” dedi.

  Gelinin ailesiyle birlikte yemek yedikleri sırada oğullarının “Yeterince iyi değilsinizé diyerek düğüne gelmemelerini söylediğini ifade eden anne, “Gelin ve ailesinin bizim yeterince iyi olmadığımızı ve onları utandıracağımızı söylediler. Bizde evi terk etmelerini söyledik. Evi sattık ve hiçbir şekilde oğlumuzla görüşmüyoruz” diye konuştu.

  SOSYAL MEDYADAN AKIL DANIŞTI

  Sosyal medya platformu Reddit’te yaşadıkları olaydan duydukları derin üzüntüden bahseden anne ve baba sosyal medya kullanıcılarına konuya dair sert bir tepki verip vermediklerini sordu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü anne ve babanın haklı olduğunu savunarak yaptıklarının normal olduğunu belirtti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler