MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yılanların Öcü'nde ölüm şoku

Fakir Baykurt'un ünlü eseri 'Yılanların Öcü'nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, Show TV'de izleyicileri ekrana kilitledi.

Yılanların Öcü'nün önceki akşam yayınlanan yedinci bölümünde; Kara Bayram ile Fatma'nın birbirini sevdiğini öğrenen Zahide'nin büyük yüzleşme sonrası canına kıyması, izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Dizide Ceyda Ateş'in canlandırdığı Zahide karakteri öldü. Dizinin başrol oyuncusu Ceyda Ateş de rol gereği ölerek diziden ayrılmış oldu.

HACELİ, ÖLEN KARDEŞİNE GELİNLİK ALDI

Zahide'nin ani ölümüyle sarsılan Haceli'nin, kardeşinin giymek istediği gelinliği aldığı sahneler ise, ekran başındaki izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Halk ozanı Neşet Ertaş'ın 'Zahidem' türküsü eşliğinde yayınlanan bu sahneler Çarşamba akşamına damgasını vurdu.

Yedinci bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan 'Yılanların Öcü', tüm kişilerde 5.4 izlenme oranı (reyting), 14.3 izlenme payı (share) ile Çarşamba akşamının en çok izlenen ikinci yapımı oldu.

VEDA PANKARTI

Ölüm sahnesi ekran başındakileri gözyaşlarına boğan Ateş'e ekip arkadaşları; "Kınalı kuzumuz, ekibimiz seni çok sevdi, çok özleyecek" yazılı pankartla veda etti.

KARARINDAN PİŞMAN OLMUŞTU

Yaz başında Amerika'ya yerleşip sevgilisi Buğra Toplusoy'la evlilik planları yaptığı için kısa soluklu 'Zahide' rolünü seçen Ateş, bu kararından pişman olmuştu.

**Yılanların Öcü 8. bölümüyle 22 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00'da Show'da...

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI:**


Vitrin

En Çok Aranan Haberler