Yunus Günçe Emine Bulut cinayetinden sonra ne yapacağını bilemedi

"Anne lütfen ölme" feryatlarıyla kızlarının gözü önünde eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut haberine Yunus Günçe çektiği bir video ile tepki gösterdi.

Kırıkkale'de, eski eşi Fedai Baran tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un, ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Görüntüde Emine Bulut'un, "Ben ölmek istemiyorum" feryadı ile o an yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağlaması yürekleri dağladı.

Olayla ilgili futbol kulüpleri, siyasiler ve ünlü isimlerden konuyla ilgili tepki yağdı.

Ünlü isimler tepkilerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi. Onların arasında bir isim vardı ki verdiği tepki videosuyla sosyal medyada öne çıktı. Yunus Günçe yaşadığı üzüntüyü "#EmineBulut yazarak anlatamadım. Yazarak atlatamazdım. Zaten atlatamıyorum!!! #ölmekistemiyorum" notuyla paylaştığı video ile olay oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
bu ne şimdi hemen şov yapın gündeme gelin dimi vasıfsız ünlüler
@fosa34 ee millet en azından tepki veriyor? bu ülkede tepki her şeydir. kaç tane tecavüzcü katil bilmem ne yargı tarafından dışarı salındı. iyi hal zart zurt denildi. millet tepki gösterince geri içeri tıkıldılar. hayır ne yapmasını bekliyon adamın başka?
Biz şiddetten dert yanarken sen piskopat gibi davranıyorsun.
Allah akıl fikir versin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler