Yuvamdaki Düşman 3. son bölüm izle: Yasemin karşı atağa geçti! (4. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı!)

Yuvamdaki Düşman 3. son bölüm dün akşam Show TV'de yayınlandı. Heyecan ve entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken ‘Yuvamdaki Düşman’ın 3. bölümünde tehlikeli planını adım adım uygulamaya devam eden Ceren, Kerem'i yatırırken karşılaştığı Murat'la tehlikeli bir yakınlaşmanın içine girdi. Özel sahnede kullanılan Cem Adrian’ın Şebnem Ferah ile birlikte seslendirdiği “İnce Buz Üstünde Yürüyorum” şarkısı ise dikkat çekti. Yuvamdaki Düşman 4. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrasında yayınlandı mı?

Yuvamdaki Düşman 3. son bölüm izle: Yasemin karşı atağa geçti! (4. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı!)

Yuvamdaki Düşman 3. son bölümü ile izleyiciyi Show TV ekranına kilitlemeyi başardı. psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle izleyiciyi kendine çeken, her bölümü ile merak ettirmeyi başaran Yuvamdaki Düşman son bölümde Ceren, Yasemin'ini hedefine aldı. Ona değişik komplolar hazırlayan Ceren, diğer yandan Murat ile tehlikeli bir yakınlaşma içine giriyor. Bu sahneler sonrasında Yuvamdaki Düşman 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak edildi. Ceren'in bu hamlelerine karşı Yasemin, yatak odasına kamera yerleştirerek gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışıyor. Yuvamdaki Düşman 4. bölüm ilk sahnesinde ise Tülin, Ceren'in çalıştığı yeri öğreniyor. İşte Yuvamdaki Düşman son bölümde olanlar...

YUVAMDAKİ DÜŞMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yuvamdaki Düşman’ın dün akşam ekrana gelen üçüncü bölümünde Ceren’in oyununa gelen Yasemin, ev halkına kendini inandıramadı. Olaylara anlam veremeyince soluğu doktorunda aldı ve ilaçlarının değiştirildiğini anladı. İlaçlarını değiştiren kişinin Olcay olduğunu düşünen ve bu düşüncesini Murat’la paylaşan Yasemin, Murat’ın sert tepkisiyle karşılaştı. Ceren’in Murat’a sarılmayı ve öpmeyi hayal ettiği sahne nefes kesti. Ceren’in geçmişiyle ilgili yaşadığı kötü anıları hatırladığı anlar ise dikkat çekti. Hastanede yatan ve ağırlaşan Tülin, Yasemin’e Ceren’in fotoğrafını göstermek istese de Ceren yaptığı planla buna engel oldu. Ceren hastaneye giderek Tülin’e gözdağı verdi. Nil’in Alper’le birlikte olduğunu öğrenen Murat öfkeden deliye döndü. Alper’den bir seçim yapmasını isteyen Murat, Alper’in Nil’den uzaklaşmasıyla rahat bir nefes aldı. Fakat Alper’in kararı karşısında Nil yıkıldı ve yönetim kurulu toplantısına katılarak Alper’in CEO olmasına red oyu verdi. Yasemin, ilaçlarını değiştirenin kim olduğunu öğrenmek için plan yaparak odasına gizli kamera koydu. Ceren bu plandan habersiz Yasemin’in ilaçlarını bir kez daha değiştirdi. Fakat hastanede tedavi gören gizemli kişinin anlattığına göre Ceren kameranın peşine düşmüştü bile. Peki, Ceren bundan da kurtulmayı başarabilecek miydi? Yuvamdaki Düşman son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Yuvamdaki Düşman 3. son bölümü izlemek için tıklayınız

YUVAMDAKİ DÜŞMAN 4. YENİ BÖLÜM İLK SAHNESİ

TÜLİN, CEREN’İN ÇİFTHANLILARIN YANINDA ÇALIŞTIĞINI ÖĞRENİYOR!

Show TV'nin psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle ekrana bağlayan dizisi Yuvamdaki Düşman’ın 4. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Ceren’in Çifthanlıların bebeğine baktığını öğrenen Tülin şoke oluyor. Meryem’in “Bir ailenin yanında çalışmaya başladı o. Çifthanlıların bebeğine bakıyor!” sözleri karşısında fenalaşan Tülin’in Yasemin’e ulaşmaya çalıştığı anlar heyecanı arttırıyor. Tülin yardım istediği Meryem’in korkup kaçmasıyla gözyaşlarına hakim olamıyor.

Yapımını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman; Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk sürpriz isimler olarak yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler