HABER

Zeytinburnu'nda asker kıyafetiyle dolaşan Afgan göçmenler yakalandı

İstanbul'da asker kıyafetiyle dolaşan Afganistan uyruklu 9 düzensiz göçmen yakalandı. Afgan uyruklu göçmenlerin görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu.

Zeytinburnu'nda asker kıyafetiyle dolaşan Afgan göçmenler yakalandı

İstanbul Zeytinburnu'nda Kazlıçeşme Sahili'nde askeri kamuflajlı dolaşan Afganistan uyruklu 9 düzensiz göçmen yakalandı. Herhangi bir suç veya terör örgütüyle bağlantısı bulunmadığı belirlenen 9 düzensiz göçmen hakkında sınır dışı işlemleri başlatıldı.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLMUŞTU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, 21 Temmuz Çarşamba günü Zeytinburnu Kazlıçeşme Sahili'nde görüntülenen ve bazı sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan askeri kamuflajlı Afganistan uyruklu M.R. (27), Z.C. (25), R.N. (18), A.H. (25), A.A. (22), M.U. (18), C.T. (21), H.R. (21) ve H.O. (21) isimli 9 kaçak göçmeni dün yakaladı.

Göçmenlerin herhangi bir suç veya terör örgütü ile bağlantısı bulunmadığı belirlendi. Göçmenlerin sınır dışı edilmek üzere İstanbul İl Göç İdaresine sevk edildiği belirtildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 107 yorum
kıyafetinizi değiştirip gelebilirsiniz sınır açık
İç karışıklıkta(çıkarsa) lazım olur askerleri gibi geldi bana ne dersiniz ?
Boşuna gelmiyolar kadınsız, çocuksuz erkekler.
bizim irkimizdsn hainler varken kimseye ihtiyac duyulmaz merak etme
Herşey beklenir
@sokrates35 Kadınla cocukla gelse ne olacak cahil bunların kadınları da cocukları da sıkıntı sınır dışı edemeyeceksin bu defa kadının ne olduğu bellisiz olacak bu sefer ne iş çevirdikleri
ülkeye girmek için neler yapıolar neler girmek için değil aslında girdiler girdiler türkiyenin gözü yangınlardaykrn onlar girdi türkiyeye florya sahil afgan kaynıyorfu hafta sonu adım atmaya yer yok yeter yeter almayın kimseyi duysun devlet artık sesimizi yaa sınır kapıları boşamı var takip yapılsın sokmayın artık
sofrana mi oturuyorlar. girsinler tabi
@hayt_1930_tyfar yarın bir gün karına kızına saldırırlarsa da sıkıntı yok ya ne olacak ki dersin o zaman..
@kimenee_1930_iuneh boş adam
kim oy vercek akp.ye girmezlerse afgan suriyeli verir oyu alir vatandasligi
ülke baban çifliğidi onlar gelsin sen git o zanan
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler