Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  10 aylık bebeği susmadığı için arabada kilitli bıraktı! Cani anne hiçbir şey yok gibi alışverişine devam etti... Kıskıvrak yakalandı

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Long Island bölgesinde yaşayan 25 yaşındaki Amber-Rose Danahy isimli bir anne 10 aylık bebeği Franklin Square Lidl'i susmadığı için arabada kilitli bırakmayı tercih etti. Cani anne bir çocuğun refahını tehlikeye atmakla suçlanarak tutuklandı.

  10 aylık bebeği susmadığı için arabada kilitli bıraktı! Cani anne hiçbir şey yok gibi alışverişine devam etti... Kıskıvrak yakalandı

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinin Manhattan bölgesinin doğusundaki Long Island'ta bir marketin otoparkına çocuk terk edildi. 10 aylık oğlu susmadığı için onu cezalandırmak isteyen anne Franklin Square Lidl bebeğini otoparkta park eden aracın içinde kilitli bir şekilde bıraktı.

  BAŞKA BİR AİLE ÜYESİNE VERİLDİ

  İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kilitli bulunan aracı açmayı başararak 10 aylık Franklin Square Lidl'i kurtardı. Küçük çocuk başka bir aile üyesinin gözetimine verildi. Danahy, bir yıla kadar hapis veya üç yıla kadar denetimli serbestlik cezası gerektiren bir çocuğun refahını tehlikeye atmakla suçlandı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler