Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otel koridoru bir anda karıştı! Odanın kapısı kapanınca çırılçıplak ortada kaldı... Yangın söndürme tüpüyle saldırdılar

  İsmi açıklanmayan bir otel misafirinin sessizlik isteme girişimi, yangın söndürücü köpüğüne bulanmasıyla sonuçlanan bir kabusa dönüştü. Koridordan gelen seslerden dolayı büyük bir merak yaşayan adam kıyafetlerini giymeden büyük bir panikle dışarı çıktı. Odasının kapısı kapanınca koridorda çıplak mahsur kalan adam yaramaz çocuklardan oluşan bir çeteyle karşı karşıya geldi.

  İsmi açıklanmayan bir otel sakini koridordan gelen seslere bakmak için odasının kapısından dışarı çıktı. Çıplak bir şekilde koridordaki olaylara bakan adam yanında anahtarı olmadığı için kapının önünde kaldı. Ne olduğunu anlayamayan adama bir anda bir çocuk saldırdı ve bir başka çocuk ise yangın söndürme köpüğü püskürttü.

  NEDENİNİ KİMSE ANLAMADI

  2

  Eskiden Twitter, şimdi X olarak bilinen sosyal medya platformunda paylaşılan görüntülere, "Gürültüden şikayet etmek için odasından çıktı ve koridorda mahsur kaldı. Çıplak olma nedenini sorgulamıyoruz" notunu ekledi.

  3

  Görüntü kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları görüntüleri komik bulduğunu dile getirirken bazıları ise yapılan davranışı doğru bulmadıklarını dile getirdi. Görüntüler sosyal medyanın ilgisini çekti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler