Mynet Trend

Görenler ne olduğunu anlayamadı! “Sperm sağma fabrikası” ülkeyi karıştırdı... İddiaların arkası kesilmedi

Çin’in sosyal medya uygulamalarında hastaneyi anımsatan bir yerde cinsel organlarında pompaya benzeyen bir alette çıplak bir şekilde uzanan adamların görüntüleri viral oldu. Görüntülerin ülkede gündem olmasından sonra söz konusu işlemin İngiltere’de yapıldığı iddia edildi. Görüntüler ülkede kafa karışıklığına neden oldu.

Görenler ne olduğunu anlayamadı! “Sperm sağma fabrikası” ülkeyi karıştırdı... İddiaların arkası kesilmedi

Çin’in sosyal medya uygulamalarında yayılan bir görüntülerin sperm çıkartma fabrikasında çekildiği iddia edildi. Kafa karışıklığına neden olan görüntülerde üç Çinli erkeğin hastaneye benzeyen bir yerde yatakta sırtüstü uzandıkları ve otomatik sperm pompası olarak isimlendirilen bir cihazla işlemin yapıldığı gösterildi. Söz konusu görüntüler, “Çin’de neler oluyor?” notuyla paylaşıldı.

İNGİLTERE’DE Mİ ÇEKİLDİ?

1

Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasından sonra sperm fabrikası ve uygulamanın doğru olduğu iddia edilirken görüntülerin Çin’de değil İngiltere’de çekildiği öne sürüldü. Vice News’in haberine göre, görüntülerin İngiltere’de çekildiği ancak bilginin kesin olarak netleştirilmediği ifade edildi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler