HABER

ABD'de aşı karşıtı adamın son pişmanlığı! Eşine gönderdiği son mesaj yürek burktu

ABD'li adam Michael Freedy Covid-19'dan ölmeden önce eşine gönderdiği son mesajla yürek burktu. ''O aşıyı keşke yaptırsaydım'' diyen Freedy, solunum makinesine bağlandıktan birkaç gün sonra hayatını kaybetti.

ABD'de aşı karşıtı adamın son pişmanlığı! Eşine gönderdiği son mesaj yürek burktu

ABD'de yaşayan 39 yaşındaki Michael Freedy, eşi Jessica DuPreez ile tatile gittikten sonra aşı olmadı ve virüse yakalandı.

Aşı karşıtı olan Michael, son günlerini yoğun bakımda, makinelerin yardımı olmadan nefes alamayarak geçirdi. Michael'ın yoğun bakıma kaldırılmadan önce eşine yazdığı son mesaj ise yürek burktu. ''Keşke o aşıyı yaptırsaydım'' diyen adam günler sonra hayatını kaybetti.

Screenshot_2

EŞİ VE OĞLU AŞI OLDU AMA KENDİSİ OLMADI

Eşi öldükten sonra bir televizyon kanalına röportaj veren Michael'In eşi Jessica, "İnsanlara ne gibi etkileri olduğunu görmek için aşının piyasaya sürülmesinden itibaren sadece bir yıl beklemek istedi. Ancak bunun boş bir gerekçe olduğunu hastane odasında gördü. Ben ve en büyük oğlum ise aşı olmuştuk. Ona yeterince aşı olması yönünde ısrar etmediğimiz için çok pişmanım. Onunla 30 yıl daha yaşamayı çok isterdim. Birkaç gün oksijen verildi, ancak durumu düzelmedi. Altı gün hastanede kaldıktan sonra bana mesaj atıp yoğun bakıma kaldırıldığını, beni sevdiğini ve keşke aşı olsaydım şeklinde yazdığını gördüm. Doktorlar onu entübe etti ama o hayatını kaybetti'' şeklinde konuştu.

Screenshot_1

Genç adam eşi ve 17, 10, 7, 6 ve 17 aylık beş çocuğunu geride bıraktı. ABD'deki sağlık yetkilileri, Amerikalıları Covid-19'a karşı aşı yaptırmaya ikna etmeye çalışıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
aşı yapmaya teşvik bizde yedik! hem devlet sorumluluk kabul etmiyor yapmıyorum arkadaş
Tavşan küsmüş dağ ın haberi olmamış yaptırıma çokta tınnnn
Yarın hasta olup entübe olunca KEŞKE demenin anlamı olmayacak. Ama sen bilirsin arkadaş ölsen bana ne der geçerim. TOHUMUNA SANKİ PARA MI SAYDIM. Ölsen bana ne ölmesen bana ne?
Keşke bizim çok bilmişlere örnek olsa bu ve buna benzer olaylar. Son günlerde ciddi anlamda çoğaldı bu tarz dramatik ölümler.
aşılarınızı olun ben ve ailem oldu tedbir kuldan takdir Allah'tan Allah'ın izniyle korkmayın kullandığımız deterjanlara kadar yabancı onun için korkmayın
Geri Dön