HABER

Aşı karşıtı adamın son sözleri yürek burktu: Keşke zamanı geri alabilseydim

İngiltere'nin Bradford kentinde yaşayan ve bir süredir koronavirüs tedavisi gören İngiliz, virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Hasta olmadan önce aşı olmayı reddeden İngiliz ölümünden bir kaç saat önce "Zamanı geri alabilmeyi ve aşı olabilmeyi çok isterdim'' dedi.

Aşı karşıtı adamın son sözleri yürek burktu: Keşke zamanı geri alabilseydim

34 yaşındaki Matthew Keenan, Kovid-19'a yakalanıp çok kötü duruma gelene kadar aşıya şüpheyle bakan biriydi.

Doktorun izin alarak paylaştığı bu çaresiz durumu ise oldukça dikkat çekiciydi. Oksijen aldığı görülen Matthew'in, bu karesi çekildikten birkaç hafta sonra durumunun kötüye gitmesi nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi.

SON FOTOĞRAFINI DOKTORU PAYLAŞTI

''Matthew hikayesini paylaşmamı kabul etti'' diyen doktor, Matthew Kovid'e yakalanana kadar aşıya şüpheyle bakan biri. En hasta hastalarımız aşısız ve 40 yaşın altında. Lütfen hayatınızı kurtarın. Matthew hayatı için savaşıyor, ayrıca bir futbol koçu ve bir baba olarak tanımlamıştı. Doktor, aşı karşıtları nedeniyle söz konusu Tweet'i gizlemek zorunda kalmıştı.

''AŞI OLMAYI İSTERDİM''

Hasta olana ve oksijen tüpüne bağlı olana kadar aşıya karşı şüpheyle yaklaşan İngiliz'in öldürücü virüsü kaptıktan sadece haftalar sonra trajik bir şekilde öldüğü bildirildi. Matthew Keenan'ın ölmeden önce arkadaşlarına ''Zamanda geri gidebilmeyi ve aşı olmayı isterdim'' dediği öne sürüldü.

Screenshot_8


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
vay be yalana bak ulan hepiniz min aşı lobisinin kuklasi oldunuz hepiniz mi tehdit ediliyor ya da prim alıyorsunuz bu nasil bi oyun nasıl bir kumpas
dostum artık amerikan filmleri izlemeyi birakmalisin
Kendin öl de millete sebep olma
Annem yüksek tansiyon ve şeker hastası, Ben 123 km'yim kardeşimin eşi sağlık çalışanıydı iş yeri arkadaşım 55 yaşındaydı ve hiç birimiz aşı olmamıştık hastalığı geçirdik ve etkisi olmadı. Çin'de ki senaryoda ki adamlar gibi sokakta kafamızın üstüne de düşmedik. Çözüm aşı değil çözüm sınırların kapatılması Delta virüsü gözümüzün içine baka baka nasıl geldi. biotech 1 di 2 ye çıktı şimdi 3 e çıktı yarın 4 sonra 5 bana ne elin turistti gelsin diye aşımı olacağım kapatın sınırları deyin ki pandemi bitene kadar açmayız hemen milletimiz için aşı olalım. Yoksa sürekli güncellenerek virüs gelecek.
Virüs yalan aşı plan
@yilmaz_sarp_1993 hadi ama adamım akit'i bırak artık.
3 doz aşımı oldum kafam rahat
@temel. 1988. Sizin gibiler yüzünden bu dünya hiçbir zaman huzuru bulamayacak Hadi git şimdi rahat rahat uyu.
@temel_s_1988 adamsın doğru söze. ne denir bizim dewlet başkanımız bizden çok tristleri düşünür oldu ve sonuc
AŞI OLMAK İSTEMEYENLERDE AYNI AKIBETİ YAŞAR İNŞALLAH
ne cahil adamsın sana ne anlatsak boş
Aşı olmak istemeyen bu haberi iyi okusun da cahillikten dönsün
@polat_ozkan_1976 okudum olmuyorum.
Geri Dön