MAGAZİN

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı pişti oldu! Burcu Kıratlı'nın eski nişanlısına bakışı olay oldu

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı pişti oldu! Burcu Kıratlı'nın eski nişanlısına bakışı olay oldu

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın ayrıldığı iddiası gündeme düşerken ayrılık sebebi olarak Kıratlı'nın eski sevgilisiyle pişti olunması gerekçe gösterildi. Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı'nın törendeki anları gündeme bomba gibi düştü.

'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar' ödül töreni önceki akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşti. Törene eski nişanlılar Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı'nın pişti olması damga vurdu.

Snob Magazin'in haberine göre; Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı, 2013 yılında nişanlanmıştı. İkili, üç ay sonra nişanı atarak yollarını ayırmıştı. Kural ve Kıratlı tam 7 yıl sonra Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda denk geldi.

burcu ve ahmet 7

Salonda birbirini fark eden ikili, durumu bozuntuya vermemeye çalışsa da başarılı olamadı. Kıratlı'nın eski sevgilisine bakışı sosyal medyada gündem oldu.

burcu ve ahmet 5 SON
Ahmet Kural, pişti sorularını yanıtsız bıraktı. Kıratlı ise, "Böyle şeyler olabilir" yorumunda bulundu.

Bu arada Burcu Kıratlı ile 2018'de evlenip, Eylül 2019'da boşanıp 20 gün sonra barıştığı Sinan Akçıl, Instagram’da karşılıklı takibi bıraktı. Çift evleri de ayırdı. İlişkilerini yeniden gözden geçirme kararı aldıkları konuşuluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bu kadar serbest style takılan ilişkiler bana hep samimiyetsiz gelmiştir. Bu ilişki de öyle başlamış gibiydi tıpkı beren saat kenan ilişkisi gibi. Sonuçları da üç aşşağı beş yukarı aynı oluyor bu serbest style takılanların
sinanla burcu çocuk gibi evlen boşan evleri ayır tekrar barış evlen tekrar evleri ayır madem anlaşamıyorsunuz düşün birbirinizin yakasından.
Geri Dön