Mynet Trend

Görene pes dedirten bir hikaye! Evli adamla beraber olan kadının toynakları ve kuyruğu çıktı

Sosyal medyada kısa sürede gündem yaratan görüntüleri bir gören bir daha baktı. Çünkü Tazmanya’da çekildiği iddia edilen görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadın evli bir erkekle beraber olduğu için ayaklarının at toynağına dönüştüğü ve kuyruğunu çıktığı söylendi. Sosyal medya medyada kısa sürede popüler olan görüntülere kullanıcılarının büyük bir bölümü inanmazken bir kısmı ise durumu eğlenceli bulduklarını dile getirdi.

Tazmanya’da çekildiği iddia edilen görüntülerde bir kadın evli bir erkekle birliktelik yaşadığı için ihanete uğrayan eşi tarafından cezalandırıldı. Büyücü olduğu söylenen aldatılan eşin büyü yaparak kocasının sevgilisinin ayaklarını at toynağına dönüştürdüğü söylendi. Öte yandan bazıları onun evli bir erkekle beraber olduğu için gizemli bir şekilde ayaklarının at toynağına dönüştüğünü düşünüyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

1

Sosyal medya kullanıcıları paylaşımın gerçekliğinden şüphe duyduğu için sosyal medyada gündem oldu. Görüntüler kısa sürede binlerce izlenmeye ve yoruma ulaştı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı durumun gerçekliğini sorgularken diğer bir kısmı ise eğlenceli yorumlarda bir araya geldi.

2


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler