MAGAZİN

Alev Alev dizisi bitiyor mu? Alev Alev final bölümü ne zaman?

Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisi final yaparak ekrana veda edecek. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay'ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisinin final tarihi de belli oldu.

Alev Alev dizisi bitiyor mu? Alev Alev final bölümü ne zaman?

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği ve üç kadının hikayesini anlatan Alev Alev dizisinin çekimleri de sona erdi. Dizi geçtiğimiz gün final bölümü için son kez sete çıktı.

alev1

Dizinin başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesaplarından son set günlerinde çekilen kareleri paylaştı.
alev2

Alev Alev dizisi 27 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 28. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Alev Alev (1)

ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşadığı ortaya çıkan Çelebi, yurt dışına kaçmak için tüm yolları denemeye başlar. Ömer, Çelebi'yi kaçmadan yakalamak için gözünü karartırken, beklemediği bir isim ona destek olur.

Alev Alev (3)

Cemre, ameliyata alınan Ozan'ın yanına koşarken karşısında öfkeli Seher'i bulur. Çelebi'den korktuğu için mahalleye de dönemeyen Cemre, kamuoyunun dikkatini üstüne çekecek bir hamle yapar.

Alev Alev (3)3

Tomris ve ekibi ameliyatta Ozan için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Yedikule Mahallesi'nin gözü kulağı çıkacak sonuçtadır.

Alev Alev (5)

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün'ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev (6)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler