Aleyna Tilki süper minili elbisesiyle olay oldu!

Yaptığı her paylaşımla gündeme gelmeye devam eden şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından mini elbiseli bir pozunu paylaştı. Tilki'nin pozuna kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

Aleyna Tilki süper minili elbisesiyle olay oldu!

Okumak için yurt dışına giden Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda Türkiye'ye gelerek ailesiyle hasret giderdi. Bu süreçte gece hayatını ihmal etmeyen Aleyna, parti pozlarıyla da dikkat çekmişti. Genç şarkıcı, son olarak da giydiği mini elbisesiyle adından söz ettirdi.

MİNİ ELBİSESİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Twitter ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, bugün siyah mini elbisesiyle verdiği iddialı pozunu paylaştı. Kulisten paylaşım yapan Subaşı, fotoğrafı "Selam, biraz özlendik sanırım" notuyla yayınladı. Aleyna'nın cesur pozu yaklaşık yarım saat içinde 44 bin beğeniye ulaştı.

super-mini-elbisesiyle-poz-veren-aleyna-tilki-nin-12665976_3942_m

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Hafif dalgalı saçları, makyajı ve elbisesiyle 19 yaşından büyük görünen Aleyna'nın pozu takipçilerini de ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Aleyna için "Çok güzelsin" yorumunu yaparken bir kısmı da "Bu nasıl poz böyle" dedi.

Bir hafta önce partiye katılan Aleyna Tilki, mekandan çıkarken kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet etti. Şort giyen Aleyna'nın yırtık çorapları ise herkesin dikkatini çekmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
SEN NASILSIN BURALARA GELDİN NE DANS ETMESİNİ BİLİYORSUN NE GİYİNMESİNİ NE DE SAHNEDE NASIL DURACAKSIN ONU BİLE BİLİYORSUN SESİNDE YÜZÜNDE O KADAR GÜZEL DEĞİL TEK GÜZEL YANIN VÜCUDUN ONUDA KULLANMASINI BİLMİYORSUN.
annesinin elbisesini giyen kaçak güreşci...
ne zaman büyügecek bu kız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler