Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uçak yolcusunun hareketi şaşkına çevirdi! Kabin bagajı bölmesine tırmanıp uyumaya başladı... Sosyal medyada viral olan görüntü

  Bir uçak yolcusu TikTok'ta 5,1 milyon izlenmeye ulaşan gönderide kabin bagajlarının yer aldığı bölmeye çıkarak uyumaya başladı. O anları diğer yolcular şaşkınlıkla takip ederken cep telefonuyla kaydetmeyi ihmal etmedi. İsmi açıklanmayan yolcunun kabin bagajında uyumak için hazırlık yaptığı anlar, "Güneybatı vahşileşiyor" notuyla paylaşıldı.

  TikTok'ta paylaşılan bir uçak içi görüntüsü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Görüntülerde bir kadının kabin bagajlarının bulunduğu bölmeye tırmanarak kendisine uyku alanı yaratması herkesin ilgisini çekti. O anlar 5 milyonu aşkın izlenmeye ulaşırken sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi.

  kapak1

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Güneybatı kendi koltuğunuzu seçmenize izin veriyor" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu gördüğüm en anlamsız şey" yorumunda bulundu. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten bu olmuş mu?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler