Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Görümcesinin nişanında kocasına hamilelik müjdesi verdi! Sosyal medyayı ikiye böldü: "Görümcemin nişanında nasıl başrol oluyorum oynat bakalım"

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Görüntülerde bir kadın görümcesinin nişan töreninde eşine hamile olduğunun müjdesini verdi. O anları "Görümcemin nişanında nasıl başrol oluyorum oynat bakalım" notuyla paylaşan kadının gönderisi sosyal medya kullanıcılarından ilgi topladı.

  TikTok'ta paylaşılan bir görüntü kullanıcılar arasında viral olmayı başarırken tartışmaları da beraberinde getirdi. Sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımında bir kadın görümcesinin nişan töreninde eşine hamile olduğunun müjdesini verdi. Görümcesi ve nişanlısıyla birlikte fotoğraf çektirmek için kamera karşısına geçtikleri anda eşine müjdeyi veren kadının videosu tepkileri de beraberinde getirdi.

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının özel günlerde böyle hareketlerin yapılmaması gerektiğini savunurken bazı sosyal medya kullanıcısı ise o anları sevimli bulduğunu ifade etti.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Ben görümcesinin yerinde olsam düğün tarihini doğuracağı zamana alırım başka türlü içim soğumaz" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Düğünde de beyaz giy tam olsun" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise," Görümce sizin kadar gerilmemiş sakin olun. Kesin anlaşmışlardır" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler