SPOR

CANLI

Alkışlar Hakan Balta'ya

Rakibi yarı sahasına hapsettiğimiz ikinci yarıda kalemizde 3 dakika içinde 2 büyük tehlike yaşadık. Hakan Balta ikisinde de boş kaleye giden topu çıkarmayı başardı.

Alkışlar Hakan Balta'ya

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Letonya karşısında elde ettiğimiz beraberliğin görünmez kahramanlarından biri de Hakan Balta oldu.
Fatih Terim’in stoper mevkiinde görev verdiği tecrübeli oyuncu ikinci yarıda savunmada yaptığı iki kritik müdahele ile Ay-Yıldızlı takımı adeta büyük bir krizden kurtardı.

[Maçtan kareler-![Türkiye - Letonya maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123675/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/turkiye-letonya-macindan-kareler-155054-myspor)

Önce çizgiden sonra altıpastan

Rakip kaleye baskı kurduğumuz anlarda Letonya kontraataktan etkili pozisyonlar buldu.
Bunlardan ilki 72. dakikada gelişti. Sol çaprazdan ceza alanına giren Karasausks’un vuruşunda top kaleye gireceği anda Hakan Balta son anda topu çizgiden çıkardı. 75’te ise sağ kanattan ceza sahasına giren Rakels’in kale sahasına yerden çevirdiği top kaleci Volkan’ı geçti ama son anda altıpasta Hakan topu konrnere göndermeyi başardı.

Hakan’la rahat bir nefes alan milliler, 2 dakikada sonra 77’de Selçuk’un ayağından golü buldu. Ancak 90+1’de Sabala’nın uzaktan attığı gol sevincimizi yarım bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler