Alp Navruz, 'askerlik nasıl geçti' sorusuna fotoğrafla yanıt verdi

'Elimi Bırakma' dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz vatani görevini tamamladı. Navruz, askerlik sorularına ilginç bir paylaşımla cevap verdi.

Alp Navruz, 'askerlik nasıl geçti' sorusuna fotoğrafla yanıt verdi

Yakışıklı oyuncu Alp Navruz, üç haftalık vatani görevini tamamladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Navruz, "Askerlik nasıl geçti" sorularına son dönemin popüler uygulaması yaşlandırma programında çektiği fotoğrafı ile cevap verdi.

yakisikli-oyuncu-alp-navruz-askerlik-nasil-gecti-12262787_8904_m

Navruz'un 'Cenk' karakterini canlandırdığı Elimi Bırakma dizisinin çekimlerinin Temmuz ayının son haftası başlayacağını öğrenmesinin ardından hazırlıklara başladı.

yakisikli-oyuncu-alp-navruz-askerlik-nasil-gecti-12262787_8404_m

Yoğun bir hazırlık kampına gireceği iddia edilen Navruz, bir yandan 'Elimi Bırakma' dizisinin çekimlerine hazırlanırken diğer yandan reklam yüzü olduğu markanın Ağustos ayında gerçekleştirilmesi planlanan yeni sezon çekimlerine de hazırlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
paran varsa özel okulda oku, universiteyi özelde oku, askerliğini de bedelli yap. Bu ülkenin garibanlari, parayı denklestiremeyenler de devlet okullarında sürünsün, zor koşullarda askerlik yapsınlar. Adalet mi bu
Bu vatan için 18 ya da 12 ay askerlik yapanlara saygısızlıktır bu paylaştığı fotoğrafa bak 3 hafta bedelli askerlik yapıp yaşlandım fotoğrafını paylaşmakta nedir?
Bilmeyende 15 ay yaptı sanacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler