MAGAZİN

Aşk Laftan Anlamaz için geri sayım başladı

Güneşin Kızları dizisiyle adından sıkça söz ettiren Hande Erçel, dizinin apar topar final yapmasından sonra, ismi yeni projelerle gündeme geldi. Hande Erçel'in bir sonraki dizisi "Aşk Laftan Anlamaz" pek yakında izleyicinin beğenisine sunulacak.

Aşk Laftan Anlamaz için geri sayım başladı

Show TV'nin keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak dizisi "Aşk Laftan Anlamaz"ın ilk tanıtımı yayınlandı! Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaşacağı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses'in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce'nin yaptığı "Aşk Laftan Anlamaz" yakında izleyicisi ile buluşacak. Show TV'nin yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz yakında izleyicisi ile buluşacak.

HANDE ERÇEL VE BURAK DENİZ'İN "HAYAT'LA MURAT" HALLERİ!

Bi Yapım'ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi 'Aşk Laftan Anlamaz' setinden ilk kareler paylaşıldı… Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı, Haziran ayında ekranda olması planlanan 'Aşk Laftan Anlamaz' ilk teaser'ıyla izleyiciyle buluştu.

Hande Erçel'in canlandıracağı 'Hayat' karakteriyle, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat'ın (Burak Deniz) kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesinin anlatıldığı 'Aşk Laftan Anlamaz'ın ilk çekimleri Kilyos'ta yapıldı. İki genç yıldız, çekimlerde birlikte bisiklete bindi, sahilde koştu, mangal yaptı. Hande Erçel ve Burak Deniz'in birlikte kamera karşısına geçtiği ilk gün, objektiflere de renkli kareler yansıdı.

ÇEKİMLER PASTALI KUTLAMAYLA BAŞLADI!

Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses'in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce'nin yaptığı 'Aşk Laftan Anlamaz' çekimlerinin ilk günü, pastalı kutlamayla başladı. Tüm ekibin büyük bir neşe içinde 'kayıt' dediği ilk gün, yapımcı Burak Sağyaşar'ın hazırlatıp sete gönderdiği pastayla tatlandı. Set ekibi, başrol oyuncuları Erçel ve Deniz'le birlikte pasta başında objektiflere böyle poz verdi…

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!

Bi Yapım'ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi "Aşk Laftan Anlamaz"da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı 'Murat Sarsılmaz' olarak izleyiciyle buluşacak. Hande Erçel, dizinin Hayat'ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun'da doğan ve İstanbul'da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan 'Hayat', bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat'ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler