Atakan'dan Aleyna Tilki'ye yanıt gecikmedi! Aleyna'dan yine açıklama

Sosyal medyada bir yayına katılan Atakan Kayalar, kendisine "Ruh eşimsin, seninle tanışmak istiyorum" diyen Aleyna Tilki'ye yanıt verdi ve "Seni dinlemiyorum" dedi.

Sosyal medyada yayınlanan bir video ile tanınan Atakan Kayalar, Erol Köse'nin sunduğu TV programına katıldı. Program öncesinde Atakan ve ünlü müzik prodüktörü Erol Köse, Instagram'da bir video yayınladı.

Atakan bu videoda, kendisine sosyal medyada "Tanışmamız lazım Atakan, ruh eşim gibisin" mesajı gönderen Aleyna Tilki'ye yanıt verdi.

Erol Köse ile kamera karşısına geçen Atakan, Köse'nin sorduğu "Neler dinliyorsun Atakan" sorusuna, "Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem" yanıtını verdi.

aleyna-tilki-bir-kez-daha-filozof-atakan-12940471_9471_m

ALEYNA'DAN YENİ PAYLAŞIM

Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı yeni açıklamada "Atakan'ın bana verdiği cevaptan ve görüştüğü insanlardan, dün yazdığım yazıda korktuğum konunun başına geldiğini anlamış olduk. Kristal çocuklar bir şekilde sesini duyurmak zorunda ama kendini korumalısın minik. Popülerlik çoğu zaman bilgini, zekanı, birikimini görünmez kılar" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 110 yorum
Adamsın aslanım benim koçum
yapmacık bir çocuk çocuk dediğin biraz çocuk gibi olacak yinede allah yolunu hep acik tutsun
bu çocuğa uzaktan kumandalı araba almak gerek
Helal olsun sana atakan ergen zübbeye en güzel cevabı vermişsin ????????????????
Puhahahahah
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler