SPOR

CANLI

Fenerbahçe: Atatürk'ün takımı himmet parası kabul etmez

Fenerbahçe Kulübü hesabına tarihe geçecek bir para açıklamasıyla birlikte yatırıldı. İşte o açıklama:

Fenerbahçe: Atatürk'ün takımı himmet parası kabul etmez

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖCÜ FENER’E HİMMET PARASI” notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk’ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez” notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ’nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye’de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 99 yorum
Hayırsever vatandaştan cevap : ''Hedef 1 milyon penaltı'' kampanyasına destek verdik çok mu yani ? :))
@cihan.findik34 senin elit takımın,o "himmet" paraları ve muhterem Fetö hocanızın "hayır dualarıyla" ne bedavadan şampiyonluklar ve ne bedavadan hampadan paraları cebellezi ettiler,biliyor musun? dur bakalım,biraz daha eşelesinler daha altından neler çıkacak..
kesin 6s taraftarı pişkin ezik. bileklik satıyorsunuz düne kadar , adnan polat zamnında 5 tl topladınız taraflı tarafsız veren herkesten kendi dilenci takımınla mı karıştırdın
@cucuuu1978 yav arkadaş şu bizi dünyaya rezil edn şikeci hırsızlar hem ATATÜRK ün takımı oldu hem dürüst oldu, ülkesi için vatanı ve milleti için milyar dolar borçlanıp UEFA ve AVRUPA SÜPER kupası kazanmış bir takım ise kötü oldu. ancak bu ülkede olur. eleştiren takım ise daha bir alem papazıntakımı. ermeni- rum takımı Türk olduğu bile belli olmayan bir takım vede memleketi soyup soğana çevirien ne kadar müteahhit varso yönetiminde. son 32 yılda GS 19 FB 15 şampiyonluk almış ama ne hikmetse GS ninkiler fetö sayesinde FB ninkiler kendileri sayesinde hemde şikesi dünyaca tescillenmiş bir takm
ADRESİ ŞAŞIRMIŞLAR YANLIŞLIKLA GELMİŞDİR HİMMETİN GİRECEĞİ YER BELLİ DEGİLMİ
Takım
O
Av
P
Geri Dön