Mynet Trend

Görenler ne olduğunu anlayamadı! Aynı anda üç kadınla cinsel ilişkiye giren adam ayılıp ayılıp bir daha bayıldı

Nijerya’da kaydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ismi açıklanmayan bir adamın aynı anda 3 kadınla cinsel ilişkiye girdikten sonra fenalaştığı anlar gösterildi. Kadınların desteği olmadan ayakta durmakta zorlanan adama ilk müdahaleyi çevrede bulunan kişiler yaptı. Sandalyeye oturtulan adamın ayılması için yüzüne su atıldı. Ancak ayılan adam yeniden bayıldı ve kendine gelmekte güçlük çekti.

Nijerya’da bir evde çekildiği iddia edilen görüntülerde ismi açıklanmayan bir adam üç kadınla aynı anda cinsel birliktelik yaşamak istedi. Tüm uyarılara rağmen isteğini hayata getirme konusunda ısrarcı davranan ismi açıklanmayan adam yaşadığı cinsel birlikteliğin ardından fenalaştı. Olay yerine gelen kişilerin kendisine getirmeye çalıştığı adam tek başına dahi ayakta durmakta zorlanırken dakikalar içinde defalarca bayıldı.

YÜZÜNE SU ATTILAR

2

Yürüyemediği için bir kadın tarafından taşınan adam önce bir sandalyeye oturuldu. Ardından ise sağlık görevlileri olay yerine gelene kadar çevredekiler tarafından yüzüne su atıldı. Söz konusu görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler