MAGAZİN

Aylin yardım etmek istiyor

Öyle bir geçer zaman ki'de bu hafta yine heyecan dolu bir bölüm bizleri bekliyor.

Aylin yardım etmek istiyor

Sokakta kalmak üzere olan Cemile, Aylin'e ne diyecek? 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Cemile'nin başına gelenler kısa sürede duyulacak. Cemile ve çocuklar bir kez daha sokakta kalma tehdidi altına girecek. Ali Kaptan tarafından ipotek ettirilen evin, bankanın alacağına karşı satılacağını herkes öğrenecek. Annesine yardım etmek isteyen Aylin, hemen harekete geçecek. Fakat Cemile'den aldığı yanıt onu şoke edecek.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

Ahmet'in annesi vuruluyor

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de beklenmedik gelişmeler... "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde Ahmet'i çok kötü bir tehlike bekliyor olacak. Ahmet istenmediği halde Kıbrıs'la ilgili mitinge katılıyor. Berrin de onu yalnız bırakmak istemez ancak, ikiliyi büyük bir tehlike beklemektedir. Hakan'ın babasının tetikçisi, Ahmet'i vurmak için gittiği miting alanında Ahmet'in annesini vurur. Göğsünden yaralanan kadın, kanlar içinde yere yığılır.

[Cemileye haciz şoku! - Yeni 1.ve 2.fragman](http://video.mynet.com/1nisannn/Cemile-ye-haciz-soku-Yeni-1-ve-2-fragman/1127517/ "Cemileye haciz şoku! - Yeni 1.ve 2.fragman") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler