Aynı gün hem baba hem de dede oldu!

Oyuncu Sinem Öztürk ile birlikte bebeklerini kucağına alan Ayla, Müslüm ve Çiçero gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, "Baba olduktan 1 saat sonra dede de oldum" dedi.

Aynı gün hem baba hem de dede oldu!

Yapımcı Mustafa Uslu ile oyuncu Sinem Öztürk önceki gün anne-baba olma mutluluğunu yaşadı. Oğulları Mustafa ve Kemal’i kucağına alan çift güzel haberi sosyal medyadan duyurdu. Yeni filmi Türk İşi Dondurma filminin galasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uslu konuya ilişkin açıklamalarda da bulundu.

Aynı gün hem baba hem de dede olduğunu söyleyen Uslu şöyle konuştu: "Aynı gün hem baba hem de dede oldum. Belki de dünyada bir ilk. Baba olduktan 1 saat sonra dede de oldum. Kızıma rica ettim. ‘Kayınpederle iddialaştık, ne olur önce doğurma, ben önce dede olmayayım önce o olsun’ dedim. O da bana ‘bende baba bırak’ dedi. Eşim doğum yaptı bir saat sonra da kızımın doğum haberini aldım. Bizim için güzel bir gündü." (Gecce.com)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bunun üzerine bir film cekersiniz
nasıl insanlarsınız siz yahu artık midemiz kaldırmıyor
anlamadım nesi yanlış bunun ki eleştiriyorsunuz adam evlenmiş yeniden çocuk sahibi olmuş yetişkin evladı olanın tekrar evlat dünyaya getirmeyeceğine dair bir ahlak kuralı hatırlamıyorum mideni bulandiracaksan dünyada gerçekleşen çok fazla iğreçlikler var onlara bulandırın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler