MAGAZİN

"Beni kalpten götürecekler"

Ehliyetsiz araba kullanırken gazetecilere yakalanan oyuncu Halil Ergün "İstanbul'un yarısı ehliyetsiz araba kullanıyor. Yaprak Dökümü yüzünden bunlar başıma geliyor, bitsin de kurtulayım" dedi.

"Beni kalpten götürecekler"

Yaprak Dökümü'nün Ali Rıza Bey'i Halil Ergün'ün ehliyetine üst üste iki kez alkollü direksiyon başına geçtiği için 2 yıllına el konulmuştu. Ancak Ergün buna rağmen otomobilini kullanırken gazetecilere yakalandı. Vatan gazetesinde yer alan habere göre; bu duruma sinirlenen ünlü oyuncu isyan bayrağını çekti:

[

YAPRAK DÖKÜMÜ (FOTO - GALERİ)](http://aktuel.mynet.com/galeri/dizi/yaprak-dokumu-yazilan-not-dikkate-alinacak-mi/101/169457/)

- Gazeteciler benden özür dilemeli. Polise ihbar edip ehliyetimi 2 yıllığına aldırdılar. 70'ine merdiven dayamış bir adama bu yapılır mı? O gün yanımda bahçıvanım vardı. O aynı zamanda şoförlüğümü de yapıyor. Bir yanımda yeğenim vardı. Gazeteciler yanıma gelip 'Sizin ehliyetiniz yok nasıl araba kullanıyorsunuz' dediler. Onlara yeğenimin ehliyetini gösterdim. Arabayı da kullanmıyordum.

- Allah aşkına Halil Ergün'ün ehliyetsiz araba kullanması haber mi? İstanbul'un yarısı ehliyetsiz araba kullanıyor. Bana yapılan hiç adil değil. Niye beni bu kadar gündeme getirmek istiyorlar. Yaprak Dökümü yüzden sürekli üstüme geliyorlar, bitsin de ben de kurtulayım.

- Çok üzülüyorum bir gün beni kalpten götürecekler. Beni içkici yaptılar. Hiçbir zaman içkici ve alkolik olmadım. Evimde bira bile yoktur. Çiçek Bar'a giderdim oraya bile gidemiyorum. Lanet olsun diyorum artık. Mazbut yaşayan, beklentisi olmayan, bir ayağımız çukurda. Beni çok kırıyorlar.

POLİS NE DİYOR

Polis yetkilileri, "Halil Ergün'e işlem yapılabilmesi için, polis kontrolünde çevrilmesi gerekiyor. Ancak savcılıktan talep gelirse işlem yapılır. Bu durumdaki bir sürücü hakkında 2 aydan 3 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılır. Savcı da ön ödemeli cezalar kapsamında değerlendirerek bu cezayı para cezasına çevirebilir" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
EZZİYETİN BITMESINE 13 HAFTA KALDI :)
Odizi sayesınde 60'şından sonra gündeme geldin cebin para gördü ne oldu kanınmı bitlendi :) o diziden dunya kadar para kaldırdın bitsede kurtulsakmış ! teklif gelmeyince şikayet edersınız oluncada böyle davranırsınız yazık ! dizi başlarken 70 kg şimdi oldun 120 kg :) ehliyetsiz araba kullanırken düşüncektin bunları DİZİNİN NE GÜNAHI VAR ACILARIN KAYMAKAMI :) ŞU YAPRAKLAR DÖKÜLSEDE ODA KURTULSA BİZDE :)
:)) Tuğçe süpersin:)) MERAK ETTİM Bİ AYAĞIMIZ ÇUKURDA DİO AMA HANGİ ÇUKURDA , BİRA ÇUKURU MU YOKSA B.K ÇUKRU MU.. GODOŞ TOP:))) HANİ SENİN EKÜRÜNN:)):))
Geri Dön