SPOR

Beşiktaş, Erzurum'a geldi

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçı için Erzurum'a gelen Beşiktaş, taraftarları tarafından büyük bir çoşku ile karşılandı.

Turgay İPEK - Zafer KUMRU / ERZURUM (DHA) - Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçı için Erzurum'a gelen Beşiktaş, taraftarları tarafından büyük bir çoşku ile karşılandı. Teknik direktör Abdullah Avcı, etrafını kuşatan taraftarların formalarına imza attı.
İstanbul'dan özel uçakla bugün saat 14.45'te kente gelen siyah beyazlı kafileyi Erzurum Havalimanı'nda taraftarlar çiçeklerle karşıladı. Taraftarlar, siyah beyazlı takıma sevgi gösterilerinde bulunurken, konvoy eşliğinde futbolcuların kalacağı otele kadar eşlik etti. Beşiktaş kafilesi bu kez de konaklayacağı otelin önünde bekleyen çok sayıda taraftarın çoşkusu ile karşılandı. Otobüsten inen futbolcular ve teknik direktör Abdullah Avcı taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Çiçek yağmuruna tutulan teknik direktör Abdullah Avcı, etrafını kuşatan genç taraftarların formalarına tek tek imza attı. Yoğun ilgi nedeniyle otele girmekte güçlük çeken Avcı'ya görevliler yardımcı oldu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ
- Beşiktaş kafilesinin havalimanında karşılanması
- Taraftarların tezahüratı
- Minik taraftarların otel önünde Beşiktaş takımını beklemesi
- Minik taraftarların kartal pençesi işareti
- Beşiktaş takım otobüsünün otel önüne gelmesi
- Futbolcuların otobüsten inmesi
- Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın forma imzalaması

(FOTOĞRAFLI)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler