SPOR

CANLI

Beşiktaş Ryan Babel ile imzaladı!

Beşiktaş, Hollandalı oyuncu Ryan Babel ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Beşiktaş Ryan Babel ile imzaladı!

Beşiktaş, Hollandalı yıldız Ryan Babel ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Beşiktaş'ın Kamuyu Aydınlatma Platformuna gönderdiği yazıda, "Siyah-beyazlı takım, Hollandalı futbolcuya 2,1 milyon Euro garanti ücret ödeyecek.

Ryan Babel ile aşağıdaki hususlarda sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Siyah-Beyazlılar resmi siteden yaptığı açıklamada yıldız oyuncunun sağlık kontrolünden geçtiğini bildirdi.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, "Transfer görüşmelerine başladığımız Ryan Babel, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Detaylı kan tetkikleri yapılan Babel; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Ryan Babel’in sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı" ifadelerine yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
8.0 ı temsilen beşiktaşa gelen adam gibi adam
@tsturgay bizden yediğiniz 7 yi çıkaramadınız hala 8 miş oymuş buymuş konuşuyorsunuz.. çok eziksiniz yahu
8-0 dan sonra bjk Avrupada 6-0 yenilerek yine avrupada Türkiyeyi rezil ettti. Tarihinden gruplardan hiç çıkamamış takım Avrupalıyım diye geçinemez
@enimon_kanki gruplarda gol yeme rekoru gs dedir real madridli grup.Sıfır puanla dönme rekoruda fb dedir.Biri 8 yıldır katılamıyor biride parasızlıktan katılamıyor
@onurkara1020 drotmund arsenal andercletli grupmuş gs nin 19 gol yediği düzelteyim.Bjk liverpollu grupta 15 gol yiyip 6 ouan almış.Herşeye rağmen sıfır çekip dönen bir fener var.
@onurkara1020 aynenn
Kasımpaşa bu adamı bitti yaşlı die gönderdi 8taş almış bomba transfer diyorlar keh keh keh
@yagmur9461 adam 30 yaşında
@yagmur9461 Günü 60-70 tanelik kelime haznesiyle geçirmek mutluluk veriyor mu? Yaşın ne, takımın ne? Yaz da anlayabileceğin ölçülerde, hatırlayabileceğin sınırlarda bir kaç örnekle beyin kıvrımlarını arttıralım.
Takım
O
Av
P
Geri Dön