SPOR

CANLI

O taraftara dava! 6 yıl hapsi isteniyor!

Beşiktaşlı bir taraftar, Galatasaraylı taraftara dava açıyor...

O taraftara dava! 6 yıl hapsi isteniyor!

Beşiktaşlı avukat taraftar Kemal Ozan Atak, dün akşam oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisinde maç esnasında kaleci Tolga Zengin'e penaltı atılırken lazer tutan kişiye dava açıyor.

Karşılaşma öncesi ısınmaya çıkan milli kaleci,ısınma esnasında gözünün sulanması nedeniyle bir sıkıntı yaşamıştı. Göz hekimi uzmanları,lazer tutulması sonucunda o bölgede hassasiyet meydana gelebileceğini söylerken, göz kapakları düşen ve gözlerini açmakta zorlanan kaleci Tolga'ya bilinçli zarar vermekten dolayı pazartesi günü dava açılıyor. Davanın içeriğine göre, sarı kırmızılı taraftarın yaptığı, silahla kasten adam yaralama suçu...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
Ben GS'liyim. Lazer tutan sozde GS taraftarini kiniyorum.
Ben de Beşiktaş' lıyım ve seni tebrik ediyorum kardeşim.
ülkemin cahilleri, senin dava açmana gerek yok o terbiyesiz herife devletin dava açması gerekiyor ben de Galatasaraylıyım ama o lazer tutan terbiyesize diyecek sözüm yok
Suçtan zarar gorenin sikayet, suçu gorenin ihbar hakkı vardır. Ihbar hakkı kullanılmıstır. Olayın sümen altı edilmesinin onune gecilmistir.
Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş kalecisine yapılanın adilik ve şerefsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah yapan şahıs cezasını çeker.
Takım
O
Av
P
Geri Dön