MAGAZİN

Beyaz Show'a konuk olan Linet müzik ziyafeti verdi

Şarkıcı Linet, 27 Şubat Cuma akşamı Beyaz Show'a konuk oldu. Sevilen şarkılarını seslendiren Linet, izleyenlere müzik ziyafeti verdi. Linet'in yanı sıra Kiraz Mevsimi oyuncularından Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'de programa konuk oldu.

Beyaz Show'a konuk olan Linet müzik ziyafeti verdi

Sevilen şarkıcı Linet, biribirinden güzel şarkılarını Beyaz Show'da seslendirdi. 27 Şubat Cuma akşamı Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'da Linet rüzgarı esti. Güzel şarkıcı Linet, sevilen şarkılarıyla eğlence dolu programın izleyicilerine müzik ziyafeti yaşattı. Linet kendi parçalarının yanı sıra Halil Sezai'nin İsyan ve Şebnem Ferah'tan dinlemeye alıştığımız Sil Baştan şarkısını söyledi.

LİNET KİMDİR?

Linet Menaşi, 3 Mart 1975 tarihinde İsrail'de dünyaya geldi. İsrail asıllı Türk şarkıcı Linet, İsrail'de doğup büyüdü. Annesi bir dönemin önemli Türk Sanat Müziği sarkıcılarında olan Bursalı Leyla Özgecan, babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe'dir.

Linet müzik piyasasına oldukça küçük yaşta atıldı. İlk albümünü henüz 10 yaşındayken İsrail'de yaptı. 1993 yılında Ani Ana isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması'nın İsrail elemelerine katıldı. Linet, Türkiye'deki ilk albümünü ise 1995 yılında yayınladı. Linet, Türkçe ve İbranice'nin yanında Arapça ve İngilizce şarkılar da söylemektedir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler