Mynet Trend

Bu anne kız başka! ''Neredeyse her şeyi çıplak yapıyoruz''

Aşırı yakın anne-kız ilişkilerini inceleyen 'sMothered' isimli popüler bir televizyon programı son dönemde dikkat çekiyor. Beraber banyo yapan anne-kızlardan, ikiz gibi giyinip iç çamaşırlarına varana kadar paylaşan ikililere kadar garip ilişkileri olan anne ve kızları anlatan bu programda çıplaklık sevdalarıyla dikkat çeken Francia ve Paula, büyük ilgi topladı.

Bu anne kız başka! ''Neredeyse her şeyi çıplak yapıyoruz''

Garip anne-kız ilişkilerini inceleyen ünlü bir televizyon programı olan 'sMothered' a katılan Kaliforniyalı anne-kız Francia ve Paula, neredeyse her şeyi çıplak yaptıklarını iddia ederek bütün dikkati üzerilerine topladılar.

HEP BİRLİKTELER

46 yaşındaki Francia ve 27 yaşındaki Paula, Paula artık bir yetişkin olmasına rağmen hala birlikte yaşıyorlar. İkili, dışarıda partilemek, kulüplerde eğlenmek, gıdıklama kavgaları yapmak gibi rutin aktiviteleri olduğunu söyledi. Yemek pişirmek veya temizlik yapmak gibi birçok temel aktiviteyi bile birbirlerinden ayrı yapamadıklarını da eklediler.

''BİZİM İÇİN DOĞAL''

GIDIKLAMA

Etkileyici bir model olan Paula, ''Evde sadece ikimiz olduğumuzda, hemen hemen her şeyi çıplak yapıyoruz. Bu bizim için her zaman doğal bir şey oldu." diye açıkladı. Eğitim alanında çalışan Francia ise, bazı arkadaşları bunu tuhaf bulsa da, bunun Kolombiya kültürlerinde çok sıra dışı olmadığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön