MAGAZİN

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında? Camdaki kız Nalan karakteri ile Burcu Biricik

Burcu Biricik Kanal D’de yayınlanan Artiz Mektebi adlı yarışmaya katıldı ve oyunculuk yarışmasını birincilikle bitirdi. Muhteşem Yüzyıl, Ustura Kemal, Beni Böyle Sev gibi başarılı dizilerde yer alan Burcu Biricik, bu sefer de Camdaki Kız dizisinin başrolünde Feyyaz Şerifoğlu ile yan yana geliyor. Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de ilk bölümü ile Kanal D’de izleyici ile buluşuyor.

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında? Camdaki kız Nalan karakteri ile Burcu Biricik

Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisi ile oldukça konuşulan isimlerden biri oldu. Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız’ın başrolünde yer alan Burcu Biricik, Nalan karakterine hayat veriyor. Burcu Biricik, lise yıllarında katıldığı bir tiyatro festivalinde ödül almasından sonra, eğitimini profesyonel anlamda tamamlamaya karar verdi. Biricik’in ilk televizyon dizisi deneyimi Show TV’de yayınlanan Maçolar adlı dizideki yan rolüyle oldu.

BURCU BİRİCİK KİMDİR?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya'nın Elmalı ilçesinde dünyaya geldi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro Festivali'nde ödül alan Burcu Biricik, daha sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar verdi.

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde tamamlayan Biricik, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik, 2006 yılında Antalya'da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi.

burcu biricik

Burcu Biricik, televizyonda ilk kez 2007 yılında Show TV'de yayımlanan 'Maçolar' dizisindeki yan rolüyle yer aldı. Daha sonra 'Toprağın Günlüğü' kısa filmini çeken Burcu Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayımlanan 'Artiz Mektebi' adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.

Burcu Biricik, 2011'de 'Muhteşem Yüzyıl' ve 2012'de 'Ustura Kemal' dizilerinde küçük roller aldı. 2012 yılında 'Düşman Kardeşler' dizisinde Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırtan sonra 2013 yılında TRT 1'de yayınlanan 'Beni Böyle Sev' dizisindeki rolüyle izleyiciden beğeni topladı. Burcu Biricik’in ilk dijital dizi denemesi, çekimleri 2020'de tamamlanan 'Fatma' adlı Netflix dizisi oldu.

burcu biricik3

Burcu Biricik, şimdilerde Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı 'Camdaki Kız' dizisinde 'Nalan' karakterine can verecek. “Camdaki Kız” dizisi 1 Nisan 2021 Perşembe günü saat 20.00'de Kanal D'de izleyici ile buluşacak.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ KONUSU
Nalan, üniversiteden sonra iç mimar olup çalıştığı şirketin sahibinin oğlu Sedat ile evlenir. Ailesinde göremediği sevgiyi Sedat'ta arayan Nalan bir gün olsun mutlu olamaz. Yine her şeyi vardır ama onun istediği şeyler hep manevi açlıktandır. Daha sonra Nalan bebeğini kaybeder ve ciddi bir depresyona girer. Şoförü olan Hayri, Nalan'a ilgisini belli etmeye başlar.

camdaki kız kapak

Nalan, Sedat ile boşanıp lüks hayatını bırakıp Hayri ile ilişki yaşamaya başlar. Hayri'nin onu kısıtlaması ona bir sevgi belirtisi gibi gelir ve sevildiğini hisseder. Sonradan Hayri'nin evli ve üç çocuğu olduğunu öğrenir. Daha sonra Hayri, Laz Kızı adında başka birine aşık olur ve Nalan'dan ayrılmak ister. Laz Kızı, Hayri'nin evli olduğunu öğrendiğince onu öldürür. Nalan kendine yeni bir hayat kurar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön