SPOR

CANLI

Burcu Esmersoy: 'Arda'nın saatini ben yürütmedim'

Burcu Esmersoy Arda Turan’ın pahalı saatiyle ilgili bir açıklamada bulundu.

Burcu Esmersoy: 'Arda'nın saatini ben yürütmedim'

Burcu Esmersoy, Koruncak Vakfı yararına yapılan bir etkinlikte boy gösterdi. Gardırobundaki eşyaları, Koruncak Vakfı yararına GittiGidiyor’dan online olarak satışa çıkaran Esmersoy, kameralar karşısına geçti. Çocuklar için böyle bir özveride bulunan Esmersoy, etkinliğe katılan gazetecilere Arda Turan ve saatiyle ilgili açıklamalarda da bulundu.

Yurt dışından fazla alışveriş yapmadığını ve modayı takip etmediğini ancak ekranda nasıl duracağına karar vererek aldığını anlatan ünlü sunucu “Marka takıntım yok ama ‘Televizyonda nasıl durur?’ diye alıyorum. Modayı çok fazla takip etmiyorum. Pazara çıkıp alışveriş de yaparım. Kimsenin gücüne gitmesin, bizim yaptığımız işte bir şeyi bir daha giymek gibi bir durum yok ama ben dibine kadar giyip eskitiyorum.

Öyle o paralara çok fazla harcamayı doğru bulmuyorum. Spor kıyafet işi de yaptığım için bir şeyin ne kadara üretildiğini biliyorum. Çantaya servet vermem ama veren güzel veriyor. Bende o büyük, pahalı çantalar yok. Öyle bir merakım yok, o çantayı takınca benim değerim artmıyor” sözlerini kullandı.

“ARDA TURAN’IN SAATİNİ BEN YÜRÜTMEDİM”

Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız haftalarda küs olduğu Arda Turan’a, bir süredir kendisinde olan 250 bin liralık saatini geri vererek arayı düzelttikleri yönünde gelen sorulara, saati kendisinin değil başkasının aldığını ima ederek “Öyle bir saat yok. Yürütülen bir saat varsa onu yürüten ben değilim bir başkası. O yüzden beni karıştırmayın” diye cevap verdi.

CADILAR BAYRAMI SADECE BİR TEMA

Burcu Esmersoy geçen hafta Cadılar Bayramı partisi için makyajla Gerçek Kötüler filmindeki Harley Quinn olmasıyla ilgili sorulara “O tip filmleri ve o karakteri çok seviyorum. Margot Robbie’yi de çok beğeniyorum… Ne haddimize ona benzeyen bir şey yapmak. İçimden geldi vaktimiz de vardı. Öyle bir şey değil dinle alakası kalmadı zaten yurt dışında yapılan modelinde de. O sadece bir tema” cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Nasıl şerefsizce bir hayat, önce yatağına giriyorlar sonra değerli eşyaları yürütüp bunu soran gazeteciye ben değil başkası yürüttü diyor. Allah belanızı versin.
bi saate giden bakanlar gördükte. siz ucuza getmeyin,,
Yaşlanmış menopoza az kalmış
Takım
O
Av
P
Geri Dön