MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cennet Mahallesi'nin Ayşe'si Belemir Temizsoy'u görenler şoke oldu! Değişimiyle Hadise'ye benzetildi

Cennet Mahallesi dizisinde hayat verdiği Ayşe karakteri ile hafızalarımıza kazınan Belemir Temizsoy'un son halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen genç oyuncu değişimiyle Hadise'ye benzetiliyor.

Cennet Mahallesi'nin Ayşe'si Belemir Temizsoy'u görenler şoke oldu! Değişimiyle Hadise'ye benzetildi

Bir dönem ekranlara damgasını vuran Cennet Mahallesi dizisinde Ayşe olarak tanıdığımız Belemir Temizsoy son haliyle dikkat çekti. Değişimiyle Hadise'ye benzetilen genç oyuncuya bakan bir daha bakıyor.

Hadise ile benzerliğinin farkında olan Temizsoy 'Hadise makyajı' videosu bile çekmişti. Belemir Temizsoy'un takipçileri ise ‘Hadise’nin ikizi gibi’ yorumlarında bulundu.

hadise

Belemir Temizsoy, 1996 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Küçük yaşta Çiçek Taksi dizisinde 3 sezon çocuk oyuncu olarak rol aldı.

belemir temizsoy1

Çocuk yıldızı tüm Türkiye Cennet Mahallesi dizisinde hayat verdiği Pembe'nin kızı Ayşe karakteri ile tanıdı.

Belemir Temizsoy 2

Belemir Temizsoy, Beyoğlu Belediye Tiyatro'sunda da bir süre oyunculuk eğitimi almasının ardından, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro ve Bale eğitimi görmüştür.

Belemir Temizsoy 3

Belemir Temizsoy 4

Temizsoy'un aynı zamanda Youtube kanalı bulunmaktadır. Genç oyuncu bir süredir birlikte olduğu Mert Can ile geçen sene nişanlandı.

Belemir Temizsoy 5

Belemir Temizsoy 6

Vitrin


En Çok Aranan Haberler