SPOR

CANLI

Cimbom'a bir dünya yıldızı daha!

İspanyol basını, Real Madrid'in Fransız futbolcusu Lass Diarra'nın Galatasaray'a gitmek için görüşmeler yapmaya başladığını yazdı.

Cimbom'a bir dünya yıldızı daha!

As gazetesi, Real Madrid'den ayrılma kararı alan Lass Diarra'nın yeni takımını en kısa zamanda belirlemek istediğini ve Galatasaray'ın şu anda favori gözüktüğünü ileri sürdü.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Real Madrid kulüp binasına bu sabah saat 11.45'te (TSİ 12.45) gelen Lass'ın görüşmelere başladığı belirtilerek, "Son anda 8 milyon euro öneren Galatasaray'ın isminin geçtiği" ifade edildi.

Lass Diarra ile İtalya'nın Juventus ve Milan kulüplerinin de ilgilendiği ancak Galatasaray'ın somut teklifle geldiği bildirildi.

Bu arada, Lass için 17 ila 20 milyon euro arasında boonservis bedeli isteyen Real Madrid'in ise Galatasaray'ın getirdiği 8 milyonluk teklife karşı bir çözüm yolu aradığı iddia edildi.

[

LASSANA DIARRA](http://spor.video.mynet.com/detay/Lassana_Diarra/1176663/)

lass-player.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
OKADAR PARA VERMEYIZ KAREDEŞİM SANA BİZİM GENCLERİMİZ SANA BİN BASAR
Hiç bir Genciniz bunun kadar iyi değil. Ayrıca Diarra bu parayı Hakediyor.
aynen arkadaş emre çolak bundan daha iyi
neresi dünya yildizi yaaa bosu bosuna bunlara para veriyolar
dandık ama ya ii olsa maourınho bırakırmı artı cokda cırkın be :)
Diarra dandik ha öylemi? Bilmeden etmeden konuşuyorsunuz Morinho Madrid'i gençleştirmeye çalışıyor; Khedira, Nuri, Xabi Alonso, Granero, Hamit ve şimdi adını hatırlamadığım 1-2 genç ostasaha oyuncusu var hangi birini oynatsın adam elbet vazgeçecekti birinden ve bu yaşından dolayı Diarra oldu. Hem ne yapacan çirkin veya değil nikahına mı alacan
Takım
O
Av
P
Geri Dön