HABER

Cinci hocanın evinde 5 milyon yıllık fosil bulundu!

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde 'Cinci Hoca' olarak bilinen K.B.'nin evine operasyon düzenlendi. Bir vatandaşın, cinci hocanın evinde tarihi eserler olduğu yönündeki ihbarı üzerine harekete geçen polisler, evde çok sayıda tarihi eser buldu. Operasyonda, 404 parça paha biçilemeyen tarihi eser koleksiyonu ele geçirildi. El konulan tarihi eserler arasında, 5 milyon yıllık deniz minaresi ve deniz yıldızı da olduğu belirtildi.

İstanbul Ümraniye'de "cinci hoca" olarak bilinen K.B.'nin evine düzenlenen operasyonda 5 milyon yıl öncesine ait fosiller, Hitit dönemine ait mühürler ve 2 bin 400 yıllık mızrak okları ele geçirildi.

Ümraniye'de cinsel sorunların çözümü için "Cinci hoca"ya giden bir vatandaşın dikkatini hocanın evindeki tarihi eserler çekti. Polise, cinci hocanın adresini vererek burada çok sayıda tarihi eser olduğu ihbarında bulundu.

POLİS, KARI KOCA KILIĞINDA ADRESE GİTTİ

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ihbarın doğru olup olmadığını araştırmak için bir kadın ve bir erkek polisi "Cinci hoca"nın evine müşteri gibi gönderdi. Habertürk'ün haberine göre, hocanın evinde gerçekten de çok sayıda tarihi eser olduğu tespit edildi.

5 MİLYON YILLIK FOSİL ÇIKTI

"Cinci hoca" olarak tanınan K.B.'nin evine düzenlenen operasyonda, 404 parça paha biçilemeyen tarihi eser koleksiyonu ele geçirildi. El konulan tarihi eserler arasında, 5 milyon yıllık deniz minaresi ve deniz yıldızı, 2 bin 400 yıl öncesine ait bronz ok ucu, neolotik dönem öncesine ait obsidyen taşı, Hitit dönemine ait silindir mühür, Fenike dönemine ait taş kolye, Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerine ait sikkeler ve Megara kasesi ele geçirildi.

KAÇAK KAZILARDAN PAYINA DÜŞENLERMİŞ!

Gözaltına alınan K.B.'nin, tarihi eserleri, define avcıların kaçak kazılarda büyü bozması için kendisini çağırdıkları, ele geçirilen eserlerin de payına düşen eserler olduğu ileri sürüldü. Hakkında adli işlem başlatılan K.B. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
TOPLUM CAHİL OLURSA DİN EN BÜYÜK KZANÇ KAPISI OLUR. HATİPOĞULLARI DÖNGELOĞULLARI GİBİLERİ DE TRİLYONER OLUR ...
Dini tam öğrenmediğinde böyle sahtekarlardan medet umulur
@audurukan Aynen katılıyorum kardeş.
O ne öyle sayfa bulunamadi hatasi gibi 404 parca. Adam müzemi acacakmis napacakmis. Bizim millet umdugunu cinci hocadan bulmak istemeye devam ettikce biz oldugumuz yerde saymaya devam ederiz. Ya bi hocanin söylediklerinin mantikli olup olmadigini dinleyerek anlarsiniz ülkemizde eli yüzü düzgün cok hocamiz var ama ne istir ki millet hep sahtekarlara bulasiyor. Allah akil fikir versin
Geri Dön