HABER

Cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası şüpheli ölüm

Denizli'de yaşayan ve cinsiyet değiştirmek için ameliyat olan B.Y. (27) ameliyattan kısa süre sonra hayatını kaybetti. B.Y.'nin ailesi ameliyatı yapan doktor H.A. hakkında suç duyurusunda bulundu. B.Y.’nin yakın bir arkadaşı, "11 Mayıs Perşembe günü ameliyat olduktan sonra hayatını kaybetti. Ailesi onu cuma günü İstanbul’dan aldı. Her zaman ameliyat olmak isterdi. Geçiş sürecini tamamlamak istiyordu." dedi

Cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası şüpheli ölüm

Edinilen bilgiye göre, Denizli Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden mezun olan 27 yaşındaki B.Y. cinsiyet değiştirmek için İstanbul Kadıköy’de H.A., isminde bir doktora başvurdu. 10 Mayıs’ta İstanbul’a giden B.Y. 11 Mayıs Perşembe günü Kadıköy’de özel bir hastanede ameliyat oldu.

SOLUNUMU DURDU

Ameliyattan birkaç saat sonra uyanan B.Y. iddiaya göre aynı gün solunum yetmezliği sebebiyle hayatını kaybetti. B.Y.'nin cenazesi, ailesi tarafından alınarak Bursa'da defnedildi. B.Y.'nin ailesinin ameliyatı yapan doktor H.A. hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

'TEK AMACI ÖĞRETMEN OLMAKTI'

Öte yandan B.Y.’nin yakın bir arkadaşı, "Her zaman ameliyat olmak isterdi. Geçiş sürecini tamamlamak istiyordu. Çünkü ameliyat olduktan sonra yasal haklarını eline alıp, öğretmen olmak istiyordu. Tek amacı buydu. Ameliyatta ters giden bir şeyler oldu ve hayatını kaybetti" diye konuştu.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
hep çapulcuların manasız özgürlük anlayışları yüzünden,şeytanı kovup yerine geçtiler.
Çapulcular kadar taş düşsün başınıza...
@est_y ciğeri 5 para etmez insanlar.
ama Ensar da küçük çocuklara tecavüz eden hoca olunca sesiniz çıkmaz, değil mi? iki yüzlü ve müfterisiniz
Yobazlar esas şeytandır.
@aydnmurat Bu senin gibi bedevi Araplar neden internet kullanmakta?!! Bunu museviler buldu !!! Siz deve ile uzaya gidin belki orada HACI olursunuz:))) Hop Arap zort Arap:))
@est_y :DDD Kendinizi nasıl da tanıyorsunuz hemen varya :DDD
@aydnmurat Çapulcular sana bişey mi yaptı .
Neden Hep BURSA?
@read3r o adana olacak belki bursa 2.ırada
@read3r işsizmisin dayı sen her haberin altına yorum atıyon
hiç üzülmedim ölmesine, Allah cc verdiğine razı olmayanın sonu hayır değildir, cinsiyet değiştirecek sapıklara ibret olsun bu haber.
@karaguzel1453 TAM BİR CAHİL ÇOMARSIN hastalık bu hastalık allahtan gelıyo zaten elındemı sankı
Geri Dön