Mynet Trend

Çocuğunu kreşe bırakırken giydiği kıyafet tepki çekince sosyal medyadan sert çıktı! “Kocalarını çalacağımı düşünüyorlar”

'Lena The Plug' olarak da bilinen 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Lena Nersesian, çocuğunu kreşe bıraktığı sırada seçtiği kıyafetler nedeniyle diğer velilerin tepkisini çektiğini dile getirdi. Kreşe giderken giydiği dekolteli kıyafetlere tepki gösteren velilere sosyal medya hesabından cevap veren Nersesian, “Kocalarını çalacağımı düşünüyorlar. Bana çok kötü bakışlar atıyorlar” dedi.

Çocuğunu kreşe bırakırken giydiği kıyafet tepki çekince sosyal medyadan sert çıktı! “Kocalarını çalacağımı düşünüyorlar”

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla kısa sürede yarım milyonu aşan takipçi sayısına ulaşan Lena Nersesian, fenomenliğinin gündelik hayatında sorunlara neden olduğunu dile getirdi. Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde yaşayan Nersesian, çocuğunu kreşe bıraktığında diğer velilerin yargılayıcı bakışlarıyla karşılaştığını söyledi.

“NE DÜŞÜNÜRLERSE DÜŞÜNSÜNLER”

1

Youtube’da yaklaşık 1.6 milyon takipçisi bulunan Nersesian, kreşteki diğer annelerin kendisini potansiyel tehlike olarak görmelerini anlamsız bulduğunu dile getirdi. Diğer kadınların kocalarını çalacağını düşündüğünü söyleyen Nersesian, “Sanırım kreşte annelerden bazıları her hareketimi izlemese de beni kocaları için potansiyel tehlike olarak görüyorlar. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Onların zihinleri sapık. Ne düşünürlerse düşünsünler” dedi.

“DIŞARIDAN GELEN YORUMLARI UMURSAMIYORUM”

2

Hakkında yapılan yorumları ciddiye almadığını ve insanların düşüncelerinin umrunda olmadığını dile getiren Nersesian, “Dışarıdan gelen yorumları umursamıyorum. Kendime saygı duyuyorum ve istediğim gibi hareket etme konusunda özgürüm” diye konuştu.

Prime Alışveriş Festivali… Bu müthiş fırsatları kaçırmayın! (21.07.2022)

Samsung Cep Telefonları

Akıllı Saatler

Cep Telefonları ve Aksesuarları

Televizyon ve Ev Sinema Sistemleri

Elektrikli Küçük Ev Aletleri

Philips Kişisel Bakım Ürünleri

Philips Ev Yaşam Ürünleri

Adidas Spor Giyim

Stanley Termos ve Soğutucu Çantalar

Nespresso Kahve Makineleri

Sony Ürünleri

Bebek Bakım Ürünleri

Tüm Fırsatlar

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler