MAGAZİN

David Beckham, James Bond sorusuna yanıt verdi

David Beckham, ülkesinde katıldığı 'Günaydın Britanya' programında yeni James Bond olup olamayacağı yönündeki soruya cevap verdi. David Beckham, "Benimle kimse konuşmadı" dedi.

David Beckham, James Bond sorusuna yanıt verdi

İngiltere ve dünya futboluna damgasını vuran eski fubolcu David Beckham, ülkesinde 'Günaydın Britanya' isimli televizyon programına katıldı. Keyifli bir sohbetin geçtiği televizyon programında, programın sunucusu David Beckham'a yeni James Bond olup olmayacağını sordu. David Beckham konu hakkında, "Benimle henüz kimse konuşmadı ve ben kesinlikle böyle bir şeye karışmadım. Ancak ismimin bu bağlamda kullanılması elbette hoş" yanıtını verdi.

David Beckham, "Bir gün James Bond oyuncularından Sean Connery'nin yanında oturuyordum. Onun büyük hayranıyım. Omzuna şaplak indirip, 'Biliyor musunuz bir sonraki role hazırım!' dememek için kendimi zor tuttum" diye ekledi.

David Beckham her ne kadar futbolcu olsa da, sinema dünyasına oldukça yakın bir isim. Daha önce yönetmen Guy Ritchie ile çalışan İngiliz eski futbolcu David Beckham, Harvey Keitel ile kısa filmde oynadı. David Beckham'ın hayranları sosyal medyada David Beckham'ın yeni James Bond seçilmesi için kampanya bile başlattı.

DAVİD BECKHAM KİMDİR?

David Beckham, 2 Mayıs 1975 tarihinde Londra Leytonstone'da doğdu. Profesyonel futbolculuk kariyerine Manchester United'ta başlayan David Beckham, bu takımın efsane isimleri arasına girmeyi başardı. 1993 yılından 2003 yılına kadar Manchester United forması giyen David Beckham, 2003 yılının yaz transfer döneminde İspanya'nın Real Madrid takımına transfer oldu ve 2007 yılına kadar bu takımın formasını giydi. Ardından ABD'nin Los Angeles Galaxy takımında futbol oynayan David Beckham, 2009 ve 2010 yıllarında kiralık olarak Milan forması giydi. 2013 yılında Paris Saint-Germain'e transfer olan David Beckham sezon sonunda futbol hayatını noktaladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön