MAGAZİN

Demet Akalın 'Bebek plasentası yedi gençleşti' iddiasına ateş püskürdü!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ‘Bebek plasentası yedi gençleşti' iddialarına yanıt verdi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Akalın "Kafayı mı yediniz, Allah akıl fikir versin size. Gerçekten inanamıyorum. Ne diyorsunuz ayol, Türkçe konuşun" dedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bebek plasentası yedi gençleşti" iddialarını yalanladı.

Demet Akalın iddialara ilişkin yaptığı açıklamada "Kızım kafayı mı yediniz. Allah akıl fikir versin size. Yani gerçekten inanamıyorum. 'Bebek bir şeyi mi yiyorsun?' diyorsunuz. Ne diyorsunuz? Türkçe konuşun! Kafayı mı yediniz? Ben seneler sonra kelle paçayı zor yemişim. Cilt bakımını da artık evde kendim yapıyorum. Kendinize gelin..." ifadelerini kullandı.

PLASENTA NEDİR?

En temel anlamda plasenta, hamilelik boyunca anne ile bebek arasındaki besin alışverişini sağlayan, rahim içerisinde bebekle birlikte büyüyen ve doğumdan hemen sonra vücut dışına atılan geçici bir organdır. Anne karnındaki bebek, gebelik boyunca göbek kordonu vasıtasıyla plasentaya bağlı olarak yaşar. Doğumdan sonra göbek kordonunun kesilmesiyle bebeğin plasenta ile olan bağı sona erer.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Eskisi gibi seni seven bir hayran kitle yok git gide milletin gözünden uzaklaşıyorsun. Bence çok hızlı uzaklaş ki bir daha seni görmeyelim.
allah islah etdin dusme gundemde al kocani git kardesim git nas
şoparlara kurban ol
Geri Dön