MAGAZİN

Demet Akalın 'durum çok fena' deyip isyan etti! İçişleri Bakanlığı'na seslendi

Demet Akalın 'durum çok fena' deyip isyan etti! İçişleri Bakanlığı'na seslendi

Geçtiğimiz yıllarda milyonluk villasıyla olay olan Demet Akalın, villasıyla ilgili olarak isyan etti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın geçtiğimiz yıllarda 7 odası 2 salonu bulunan Acarkent'teki bir villayı satın almıştı. Akalın'ın villa için verdiği para çok konuşulmuştu.

2

Demet Akalın yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan villası için 5 milyon doları gözden çıkarmıştı. Villasında ailesiyle beraber rahat ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyen Akalın'ın hayalleri pandemi sebebiyle suya düştü.

4

HER GECE PARTİLİYORLAR!

Eğlence kulüplerinin kapanması yüzünden komşularının gürültüsüne maruz kalan Akalın isyan etti. Akalın, yan site Beykoz Konakları’nda her gün partiler yapıldığını iddia ederek İçişleri Bakanlığı’na seslendi.

demet akalın kapak

Koronavirüs tedbirleri kapsamında eğlence mekânları kapatılırken Akalın ise bu yasağın aksine komşularının evlerinde eğlenceler düzenlediğini söyledi. Bu konudaki rahatsızlığını dile getiren şarkıcı, gerekenin yapılması için de yetkililere seslendi.

demet akalın

'GERÇEKTEN FENA'

Daha önce de birçok kez aynı konu nedeniyle rahatsızlık yaşayan Akalın, “Yine Beykoz Konakları’nda bitmeyen hunharca müzik sesi! Siz kulüpleri kapadınız ama bunlar evi kulüp yapıp işletiyorlar. Bir şeyler yapın ama gerçekten fena!” yazdı.

demet akalın3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Lütfen İçişleri bakanımız saygıdeğer sanatcimizi üzmeyin. 5 milyon dolarlık evinde rahat edemiyor. Bizde ülke olarak üzülüyoruz. Ne de olsa o HALK in sanatçısı.
Adamlardaki derde bak ya! Ben de 5 liraya çiğköfte alırken iki kere düşünüyorum.Neyse ki bu dünya kimsenin yanında kalmayacak o şekilde avutuyorum kendimi
maalesef hepimizde var bu ego ama genede helal olsun başka sanatçılar gibi sefil bir hayatı yok kadın başında çalışıyor kazanıyor ben tebrik ediyorum şahsen kendisini
Geri Dön