MAGAZİN

Deniz Akkaya'nın hedefinde bu defa Hadise var! 'Çakma...'

Deniz Akkaya'nın Uçankuş TV'de yayınlanan 'Canlı Masa'da ünlü şarkıcı Hadise ile ilgili söylediği sözler tartışma yarattı!

Beyaz TV'de yayınlanan ‘Canlı Masa’ programında Deniz Akkaya, İlker Koç ve Araştırmacı Yazar Sevda Türküsev gündemi değerlendirdi. Sevda Türküsev’in kadın ünlülerin sosyal medyaya vermiş olduğu yarı çıplak pozlar ile ilgili yaptığı yorumda Hadise’yi örnek gösterdi.

Aynı zamanda Türküsev, kadın ünlülerin ‘istediği gibi sahneye çıkabilirler fakat bunu cesurca pozlar diyerek kadınlara cesaret olarak aşılanmaması gerekir’ dedi.

Deniz Akkaya ise ünlü şarkıcı Hadise hakkında ‘Hadise, Beyonce’nin kötü bir replikasıdır’ ifadesini kullandı.

Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde çocuk sahibi olmak isteyen fenomen Selin Ciğerci hakkında 'Sen evlen, hayatını yaşa, ticaretini yap, meşrebi geniş dostlarınla görüş ama çocuk alırım derken orada destur çekeceksin' söleriyle gündem olmuş ikili bu gerilimin ardından davalık olmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Denız Akkaya senin geçmısını bilmeyen kimse yok milleti aşalamayı bırak kendı fecmısıne facialarına bak senin hangi yollardan kımlerın yanından yoresınden gecerek geldıgın bellı kızım
sende amerikada bir film çektin sadece tecavüz sahnenle gündem oldun yanlış mı biliyoruz yoksa
birçok Sanatçımız İcindeki Sanat Aşkı ile bu ve buna benzer Sanatsal Faaliyetlerde bulunuyor.. Sanattan anlamayan yobazlar gitsin Yol Köprü Baraj Hastane vb boş işlerle uğraşsınlar. Halkımız Sanatsal Eserlere herzaman Değer Vermiştir.. Ekrem Başkanımız iyiki varsınız. Sayenizde Bellinin in atölyesinden Çıktığı TAHMİN EDİLEN bir Tablomuz oldu
Geri Dön