MAGAZİN

Deniz Akkaya'nın SMA hastaları için söylediği sözler tepki çekti

Söylemezsem Olmaz programında Mustafa Sandal'ın SMA hastalarına yönelik sözlerine tepki gösteren eski manken Deniz Akkaya, "SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var önce onlara sahip çıksın" dedi. Deniz Akkaya'nın sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Söylemezsem Olmaz'a katılan Deniz Akkaya yine gündemde... Akkaya, Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastası çocuklar için kendisine paylaşım ricası geldiğini, gelen yardım taleplerinin hepsine yanıt veremediği için de suçluluk duyduğunu söyleyen şarkıcı Mustafa Sandal'a tepki gösterdi.

Deniz Akkaya bu açıklamadan sonra Sandal için "SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var önce onlara sahip çıksın" dedi.

Ekran Alıntısı

Sandal'ın SMA hastası çocuklara yardım konusuyla ilgili "Devletin bizzat bize, sosyal medyaya bırakmadan bu konuyu halletmesi gerekir" sözleri ekrandayken Akkaya, "Işın Karaca ile konuştuk. Çocuğuna mama alamadığı için kendini dolaba asarak intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var. Önce dibindekilere sahip çıksın" şeklinde ifadeler kullandı.

Deniz Akkaya'nın SMA hastalarıyla ilgili sözleri sosyal medyada da büyük tepki çekti. Twitter kullanıcıları "Deniz Akkaya" etiketi altında paylaşım yaparak ünlü modele tepki gösterdi.

MUSTAFA SANDAL NE DEMİŞTİ?

Mustafa Sandal konuyla ilgili "Devletin bizzat bize, sosyal medyaya bırakmadan bu konuyu halletmesi gerekir. Suriyelilere bulunan para SMA hastalarına neden bulunmaz" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
SMA ilaçlarını devlet neden karşılamıyor ? Gidip elin gavurlarina ilaç/maske dagitacagimiza kendi yavrularımızin ilacını karsilasin devlet
BİR EVLAT SAHİBİ OLMAMIŞ VEYA OLMUŞ İSEDE ANA OLAMAMIŞ BİR PAÇAVRADAN BAŞKA BİRŞEY BEKLENMEZDİ BİRİLERİNE ŞİRİN GÖRÜNMEK VEYA YALAKALIK YAPMAK BUNLARIN İŞİN ALLAH BU VE BU ZİHNİYETTE OLAN HERKESİ ISLAH ETSİN
rabbim sen hayırlısı bilirsin bu tv bozuntusuna inşallah ne gerekiyorsa yaparsın
Geri Dön