MAGAZİN

Didem Soydan'ın çok konuşulan pozları! 'Cinsiyet ayrımından kurtulmanın zamanı geldi'

Başarılı model Didem Soydan, kendisini 'Sadece ‘insan’a odaklanmayı hedefleyen' bir moda markasının çekimlerine katıldı. Soydan, nefes kesen pozlar verdi. Soydan'ın pozlarına beğeni yağdı.

Didem Soydan'ın çok konuşulan pozları! 'Cinsiyet ayrımından kurtulmanın zamanı geldi'

Sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme gelen Didem Soydan yine beğeni topladı. Güzel model Soydan sosyal medyayı salladı. Cinsiyetçi giyime karşı bir girişim olarak ortaya çıkan MX, ünlü manken Didem Soydan'ı kamera karşısına aldı ve Soydan, birbirinden cesur pozlar verdi.

Marka, Sadece kadın-erkek ayrımını değil, feminen, maskülen, unisex gibi sıfatları da ortadan kaldıran, toplumsal cinsiyet rollerinin, bütün ötekileştirmelerin karşısında durmayı hedefliyor.
screenshot1219363876785fc8c424c3236

Didem Soydan marka için verdiği pozları "Sürekli değişen evrende, MX tüm cinsiyetlerin eşitliği adına ilk koleksiyonu başlattı! Cinsiyet ayrımından kurtulmanın zamanı geldi. İnsanları cinsiyet ve şekline göre değil, benzersiz özelliklerine göre kabul etmeye başlama zamanı.

screenshot1119088132875fc8c421d988b
Cinsiyeti olmayan bir dünyanın zamanı geldi, çünkü hepimizin gördüğü üzere 'kalitenin cinsiyeti yok'" notuyla paylaştı.

screenshot911624009315fc8c41c9db17

screenshot1015774179505fc8c4216ab73

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Nefes alsa yeter ayarındaki bi kadından nefes kesen pozlar
çekimler sadece insan odaklıysa neden insanlar model olmuyor!
Yahu cinsiyeti olmayan dünya ne demek.Cinsiyeti olmayan çocuklar yapın o zaman.2 tür yaratılmış.Kadın ve erkek. Cinsiyeti olmamak demek robotize olmak, köle olmak demektir.Bunları böyle modern moda çekimleri kılığında gençlere empoze etmeyin.Doğanın dengesi yalnızca çevreyi kirleterek değil, böyle anormallikler yüzünden bozuluyor.Normali savunun, destekleyin. Birgün gelir çocuğunuz gelir size der ki: 'anne/baba, ben cinsiyetsiz olmak istiyorum,bunu ben seçmedim'.İşte o zaman torun seveceğinize bu zırvaları neden destekledim diye ağlarsınız.Dikkat edin de böyle böyle azınlıkta kalmayalım.
Geri Dön