MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bir zamanlar en yakınıydı... Dilan Polat'ın eski ortağı Nez Demir'in de mal varlığına el konuldu! Ağlayarak açıkladı: 'Arkadaş kurbanı oldum'

Son günlerde özellikle magazin gündemini meşgul eden soruşturmalar Dilan Polat'ın eski ortağı ve arkadaşı Nez Demir'e de sıçradı. Nez Demir'in de mal varlığına el konulunca fenomen isim gözyaşlarını tutamadı. Nez Demir açıklama yaparak "Tamamen arkadaş kurbanı oldum" dedi.

Bir zamanlar en yakınıydı... Dilan Polat'ın eski ortağı Nez Demir'in de mal varlığına el konuldu! Ağlayarak açıkladı: 'Arkadaş kurbanı oldum'

Dilan Polat ve Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla haftalardır Türkiye gündeminin birinci sırasında. Son olarak başsavcılık konuya dair açıklama yaparak ailenin mal varlığına el konulduğunu duyurdu.

Soruşturma; Polat'ın eski ortağı ve bir dönem yakın dostu olan Nez Demir'in güzellik merkezine de sıçradı. Her ne kadar fenomen isim, konuyla alakası olmadığını söylese de Nez Demir'in mal varlığına da el konuldu.

1

AĞLAYARAK İSYAN ETTİ

Demir, sosyal medyada açıklama yaparak "Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Servetim yok, el koyulacak bir şeyim yok, böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için.

sds
Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum. Bana tedbir geldi, 40 yıllık esnaf babama geldi, ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum... Bütün yetkililerden rica ediyorum; beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen" dedi.

fgfhgfg

Nez Demir, mağdur olduğunu vurgulayarak tedbir yüzünden parasını kullanamadığını söyledi ve ağlayarak bu sürecin bitmesini istedi.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler